Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinska
Home Miejsce MCER - Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne

MCER - Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne

Marki, Wspólna 40-42
MCER - Mareckie Centrum Edukacyjno-RekreacyjneOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne to wyjątkowe miejsce z ciekawą architekturą, niespotykanymi rozwiązaniami ekologicznymi oraz atrakcyjną przestrzenią pozwalającą na organizację rozmaitych wydarzeń kulturalnych i sportowych. MCER funkcjonuje po to, by proponować mieszkańcom miasta Marki ciekawą i różnorodną ofertę kulturalną, rozrywkową i edukacyjną.

W centrum można spędzać czas o każdej porze roku w sposób, który najbardziej odpowiada indywidualnym zainteresowaniom. Celem MCER jest ponadto zapewnienie przestrzeni do tworzenia i wzmacniania więzi społeczności lokalnej. Obiekt współpracuje z kreatywnymi twórcami oraz realizatorami oferty sportowej, kulturalnej i rekreacyjnej, by móc proponować mieszkańcom ciekawe zajęcia i wydarzenia. Warto sprawdzić, jakie inicjatywy na najbliższe miesiące zaplanowało Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne. Bilety na spektakle i inne wydarzenia w MCER są dostępne również w sprzedaży internetowej.

MCER – wydarzenia

Scena MCER jest artystycznym, muzycznym i widowiskowym sercem miasta Marki. Idealnie nadaje się do organizacji kameralnych koncertów, występów kabaretowych, projekcji filmowych, przedstawień teatralnych oraz eventów firmowych. Obiekt może pochwalić się doskonałą akustyką i sprzętem zapewniającym profesjonalną oprawę wszelkim wydarzeniom.

Współorganizowane przez Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne spektakle to m.in. „Balladyna”, „Wąsik” i „Marzyciel”. Na scenie w mieście Marki zaprezentował się także ROYAL LVIV BALLET. Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne odwiedzili także Abelard Giza, Kabaret Paranienormalni, Kabaret Nowaki i Kabaret Hrabi. Bilety na występy artystów można było nabyć online. Dużą popularnością cieszyły się wejściówki na koncerty zespołu LemON, Anity Lipnickiej oraz Andrzeja Poniedzielskiego. Bilety były dostępne w sprzedaży internetowej i stacjonarnej.

Jakie wydarzenia odbędą się w MCER w najbliższych miesiącach?  Zaplanowane przez Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne spektakle 2022 to m.in. „Przygoda z Ogrodnikiem”, „Telewizja Kłamie”, „Porwanie”, „Zielony Kopciuszek” oraz „La Bombe”. Gdzie szukać wejściówek na wydarzenia? Odwiedzając Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne. Bilety można też nabyć wygodnie na stronie ebilet.pl. Jakie inne przedstawienia współorganizuje w tym roku Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne? Spektakle 2022 czekające na widzów to również „Mały Książę” w wykonaniu Teatru Piasku Tatiany Galitsyny, „Wiesz, że wiem” oraz „Triathlon Story czyli Chłopaki z Żelaza”. Przed publicznością wystąpi także Kabaret Młodych Panów. Do zaplanowanych na ten rok przez Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne wydarzeń należą również koncerty Vito Bambino i Voo Voo.

 

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne?
Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne znajduje się przy ulicy Wspólnej 40/42 w mieście Marki. To jedyny w Polsce ekologiczny i „zero-energetyczny” budynek użyteczności publicznej.
Jakie wydarzenia odbyły się w Mareckim Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne?
Współorganizowane przez Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne wydarzenia to m.in. stand up Mateusza Sochy i Piotra Bałtroczyka. Na scenie obiektu koncerty zagrały Natalia Kukulska i Kaśka Sochacka. W Mareckim Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym odbyły się też spektakle „Szalone Nożyczki” oraz „Klimakterium i już”.
Kiedy utworzone zostało Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne?
Budowę obiektu rozpoczęto w marcu 2018 roku. Część sportowo-rekreacyjna została oddana do użytku mieszkańcom Marek 30 listopada 2019 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też