Na czasie

wystawa-legovoucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Białołęcki Ośrodek Kultury

Białołęcki Ośrodek Kultury

Warszawa, Głębocka 66
Białołęcki Ośrodek KulturyOpisWydarzeniaObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Białołęcki Ośrodek Kultury powstał w 1997 roku decyzją Rady Gminy Warszawa-Białołęka. Po pierwszych 8 latach działalności BOK przeniósł się z Ratusza do nowej siedziby przy ul. van Gogha 1 z przestrzenną salą teatralną. W kolejnych latach, wraz z rozwojem ośrodka, otwarto drugą siedzibę przy ul. Głębockiej 66. W ramach działalności Białołęckiego Ośrodka Kultury Warszawa funkcjonuje kameralne „Kino na BOKu”, miejsce aktywności lokalnej „3 pokoje z kuchnią”, Teatr 13, Teatr Metka i inne. Ośrodek często współpracuje z innymi instytucjami kultury, organizacjami pozarządowymi. BOK miał już okazję współpracować m.in. z Centrum Nauki Kopernik, Muzeum na Woli, Aresztem Śledczym, Domem Samotnej Matki, Ośrodkiem Pomocy Społecznej.

Białołęcki Ośrodek Kultury repertuar

Bogaty repertuar Białołęckiego Ośrodka Kultury stanowią liczne koncerty, wystawy i wernisaże, występy teatralne i kabaretowe w ramach „Saloniku z kulturą”. Do wydarzeń cyklicznych należy również Sylwester „pod chmurką”.

Białołęcki Ośrodek Kultury Bilety

Białołęcki Ośrodek Kultury bilety na nadchodzące wydarzenia sezonu dostępne w serwisie eBilet.pl. Szybka i bezpieczna transakcja.

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też