Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Miejsce Stadion Miejski w Ząbkach

Stadion Miejski w Ząbkach

Ząbki, ul. Słowackiego 21
Stadion Miejski w ZąbkachOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Stadion Miejski w Ząbkach zlokalizowany jest przy ulicy Słowackiego 21. Obiekt wyróżnia się nowoczesną architekturą, która harmonijnie łączy funkcjonalność z estetyką. Stadion ten służy jako arena do organizacji różnorodnych wydarzeń sportowych – od lokalnych rozgrywek piłkarskich po turnieje lekkoatletyczne czy zmagania drużynowe. Bardzo dobre warunki do rywalizacji na różnych poziomach zaawansowania zapewnia m.in. doskonale utrzymane boisko, które otoczone jest dodatkowo strefą wydzieloną dla kibiców.

Stadion Miejski w Ząbkach – wydarzenia

Zlokalizowany w dogodnym punkcie miasta, stadion ten stanowi centrum aktywności fizycznej dla mieszkańców miasta. W ciągu tygodnia spotkać można tutaj amatorów joggingu, spacerowiczów czy dzieci bawiące się na przestronnych terenach wokół obiektu. Możliwość korzystania z terenów rekreacyjnych wokół stadionu sprawia, że jest to punkt spotkań rodzin, przyjaciół oraz osób chcących cieszyć się zdrowym trybem życia.

Warto jednak dodać, że Stadion Miejski w Ząbkach nie jest wyłącznie miejscem zmagań sportowych – obiekt ten stanowi również centrum kulturalne, na terenie którego regularnie organizowane są eventy masowe dedykowane lokalnej społeczności. Mieszkańcy Ząbek i pobliskich miejscowości mogą wziąć udział w takich wydarzeniach, jak koncerty, akcje charytatywne czy imprezy tematyczne.

Stadion Miejski w Ząbkach – koncerty

Mieszkańcy Ząbek chętnie wspierają cyklicznie organizowane działania charytatywne. Na terenie Stadionu Miejskiego w Ząbkach odbył się specjalny koncert, podczas którego zbierano środki pieniężne na leczenie 8-letniego Maksa – chłopiec choruje na neuroblastomę, która od lat sieje spustoszenie w jego organizmie. W trakcie wydarzenia miała miejsce licytacja fantów – zebrane środki zostały w całości przeznaczone na wsparcie chłopca.

Stadion Miejski w Ząbkach – bilety na koncerty

Jakie imprezy muzyczne odbywają się na Stadionie Miejskim w Ząbkach? Koncerty wrześniowe koncerty hip-hopowe przyciągnęły do Ząbek całe tłumy miłośników rapu. Na terenie obiektu odbył się Festiwal Hip-Hop Ząbki, podczas którego wystąpiły największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Fani mieli okazję usłyszeć na żywo Jakuba Flasa, znanego lepiej pod pseudonimem Kubańczyk. Artysta rozpoczął swoją hip-hopową karierę już w 2018 roku, wydając wówczas takie single, jak "Lady Pank" czy Pegaz.

Podczas imprezy pojawił się także zespół Polska Wersja, który powstał w 2012 roku z inicjatywy raperów Jana i Hinola. Raperzy zagrali zarówno swoje kultowe już utwory, jak i kawałki z najnowszego albumu "Na waszych oczach".

Jacy jeszcze artyści pojawili się na scenie na Stadionie Miejskim w Ząbkach? Bilety na festiwal cieszyły się również ogromnym zainteresowaniem wśród fanów Filipka – polskiego rapera, autora tekstów oraz freak fightera. Kariera muzyczna artysty rozpoczęła się w 2014 roku wraz z wydaniem pierwszego mixtapeu pt. "Novum – czyli jak zrobić mixtape bez słabej linijki". W kolejnych latach Filipek wypuścił utwory "Beletrystyka" i "Fifi. Rozdział dwudziesty", które spotkały się z ogromnym entuzjazmem fanów rapera.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Stadion Miejski w Ząbkach?
Stadion Miejski w Ząbkach znajduje się przy ulicy Słowackiego 21 w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta.
Jakie wydarzenia odbywają na terenie Stadionu Miejskiego w Ząbkach?
Imprezy sportowe to niejedyne eventy, jakie organizuje Stadion Miejski w Ząbkach. Wydarzenia muzyczne również cieszą się ogromnym zainteresowaniem lokalnej społeczności. Bilety na koncerty i rozgrywki sportowe dostępne są często w sprzedaży online.
Kiedy został otworzony Stadion Miejski w Ząbkach?
Stadion Miejski w Ząbkach został otworzony kilkanaście lat temu.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też