Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Cicha 23 Event Place

Cicha 23 Event Place

Marki, Cicha 23
Cicha 23 Event PlaceOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Cicha 23 Event Place to klimatyczne miejsce, oddalone o zaledwie 20 minut od centrum Warszawy. Z oferty obiektu korzystają w szczególności osoby, którym zależy na wyjątkowym spędzeniu czasu w otoczeniu przyrody. Jak zaznaczają gospodarze, miejsce to powstało w duchu zero waste – podczas modernizacji obiektu wiele rzeczy odświeżono, nadając im tym samym drugie życie. Co więcej, podczas remontów wykorzystywano surowce pochodzące ze sprawdzonych źródeł, m.in. przyjazne środowisku szkło oraz metal.

Jakie imprezy odbywają się na terenie Cicha 23 Event Place? Wydarzenia, które organizowane są tutaj regularnie, to m.in. wesela, przyjęcia zimowe, koncerty oraz sesje zdjęciowe. Goście mogą skorzystać z tzw. Dużej Stajni, która wykończona została w pięknym, industrialnym stylu. Do dyspozycji klientów pozostaje zarówno przestronna sala, jak i duży ogród, tarasy, altany oraz domek na drzewach. Na terenie obiektu znajduje się także Mała Stajnia, szklarnia dedykowana kameralnym przyjęciom oraz Kimura Glamping – luksusowe namioty na łonie natury.

Cicha 23 Event Place  – wydarzenia i eventy firmowe

Cicha 23 Event Place do doskonałe miejsce do organizacji różnych spotkań firmowych, m.in. wyjazdów integracyjnych, konferencji, pikników, warsztatów czy gier zespołowych. Obiekt działa przez cały rok bez względu na panujący w danym momencie sezon, dzięki czemu goście mogą cieszyć się bliskością natury zarówno porą letnią oraz wiosenną, jak i jesienno-zimową. Podczas pobytu w Cicha 23 Event Place goście mogą skorzystać dodatkowo z bogatego wyboru posiłków cateringowych oraz personalizowanej oferty barmańskiej.

Integracja zespołowa w otoczeniu bajkowej natury to doskonały sposób na wzmocnienie koleżeńskich więzów – uczestnicy zyskują bowiem szansę na poznanie swoich współpracowników nie tylko na stopie zawodowej, ale i prywatnej.

Cicha 23 Event Place – koncerty i imprezy muzyczne

Jakie wydarzenia plenerowe cieszą się największym zainteresowaniem gości Cicha 23 Event Place? Koncertem, który przyciągnął do Marek tłumy miłośników muzyki, był Lekko Festiwal. Podczas imprezy widownia miała szansę usłyszeć na żywo takich artystów, jak Ofelia, Kaśka Sochacka, Kwiat Jabłoni czy Majlo. Teren obiektu wypełniony był dźwiękami różnorodnych brzmień, zarówno nieco folkowych, jak i znacznie energiczniejszych melodii. Bilety na wydarzenie dostępne były w dwóch pulach.

Goście mogli pobawić się przy muzyce granej na żywo także podczas Nocnego Zwiedzania. Event tego typu to doskonały pomysł na spędzenie niezapomnianego czasu z drugą połówką – w trakcie imprezy uczestnicy korzystali z poczęstunku i szampana. Całość dopełniały piękne widoki zalesionych terenów, które udekorowane były żarówkami i świecami. O oprawę muzyczną zadbali wówczas tacy artyści, jak Burzyński DJ czy Małgorzata Sikora.

W jaki sposób można zdobyć wejściówki na plenerowe imprezy muzyczne w Cicha 23 Event Place? Bilety na koncerty dostępne są najczęściej w wygodnej sprzedaży elektronicznej, np. za pośrednictwem strony internetowej eBilet.pl.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Cicha 23 Event Place?
Cicha 23 Event Place położone jest około 20 minut od centrum Warszawy w otoczeniu bajkowego zalesienia. Na terenie obiektu znajdują się duże parkingi.
Jakie wydarzenia odbywają się w Cicha 23 Event Place?
Imprezy okolicznościowe i wydarzenia plenerowe to niejedyne atrakcje, jakie organizuje Cicha 23 Event Place. Koncerty i warsztaty również cieszą się ogromnym zainteresowaniem uczestników.
Kiedy został otworzony Cicha 23 Event Place?
Oficjalne otwarcie obiektu Cicha 23 Event Place nastąpiło w 2019 roku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też