emptygif
Newsletter

Na czasie

voucher-kinowy-helioshans-zimmerskoki-narciarskieagnieszka-chylinskavan-goghpolska-noc-kabaretowa-2023
Home Miejsce Kompleks „Wędrowiec”

Kompleks „Wędrowiec”

Cieszanów, os. Nowe Sioło 15
Kompleks „Wędrowiec”OpisWydarzeniaFAQWystępowaliFani lubią też

Opis

Kompleks „Wędrowiec” to doskonałe miejsce dla wszystkich ceniących ciszę i spokój. To 10 samodzielnych domków z pełnym wyposażeniem, położonych w bezpośrednim sąsiedztwie kąpieliska „Wędrowiec”. Położenie domków w niezwykle korzystnej lokalizacji, w bezpośrednim sąsiedztwie licznych szlaków turystycznych, czyni go niezwykle atrakcyjnym miejscem dla turystów.

 

Dlaczego warto zdecydować się na zwiedzanie zakątków Roztocza i skorzystać z oferty, jaką zapewnia Kompleks „Wędrowiec”? Koncerty tu organizowane sprawiają, że to wyjątkowe miejsce trafia w gusta szerokiego grona turystów.

Kompleks „Wędrowiec” - koncerty

Przestrzeń wokół obiektu to świetna alternatywa względem organizacji wydarzeń kulturalnych i koncertów w zamkniętych obiektach. Oprócz wypoczynku z dala od zgiełku miasta, Kompleks „Wędrowiec” posiada zróżnicowany repertuar, zapewniający zróżnicowaną rozrywkę i czas wolny spędzony z najbliższymi. 

 

Dlaczego warto odwiedzić Kompleks „Wędrowiec”? Koncerty tam organizowane zapadają w pamięci na długi czas. Muzyka na żywo zapewnia wiele pozytywnych wspomnień. Fantastyczna i niepowtarzalna atmosfera to jeden z największych atutów tego wyjątkowego miejsca w Cieszanowie.

Kompleks „Wędrowiec” – wydarzenia

Kompleks „Wędrowiec” to wyjątkowe miejsce spotkań, oferujące zróżnicowaną rozrywkę na najwyższym poziomie. Obiekt został przystosowany do dużych imprez muzycznych, które są tu organizowane z dużą częstotliwością. Organizowane przez kompleks „Wędrowiec” koncerty przyciągają niezliczone tłumy widzów. Bilety na wydarzenia organizowane w obiekcie cieszą się dużym powodzeniem zarówno wśród mieszkańców, jak i turystów. Setki fanów muzyki przybywają na teren kompleksu, aby spędzić czas w gronie najbliższych.

 

Kalendarium wydarzeń Kompleksu „Wędrowiec” uwzględnia wiele znanych nazwisk, reprezentujących polską scenę rozrywkową. Jakich artystów ugościł Kompleks „Wędrowiec”? Wydarzenia 2022 to przede wszystkim koncerty w ramach Cieszanów Rock Festival, na którym goszczą znani i popularni wykonawcy muzyki rockowej. Na scenie swoje występy zaprezentowali m.in. Happysad, Organek, Grubson, Nocny Kochanek, czy T.Love/Muniek.

Kompleks „Wędrowiec” - bilety

Ogromną popularnością wśród publiczności cieszy się Cieszanów Rock Festival, z którego słynie Kompleks „Wędrowiec”. Wydarzenia w ramach cyklicznej imprezy są pełne energii i emocji, które zachwycają fanów gitarowego grania. Bilety na koncerty wyprzedają się błyskawicznie, co tylko potwierdza, jak wyjątkowy jest to event wśród fanów muzyki na żywo. To wysokiej jakości koncerty, które zapewnią wiele radości fanom twórczości artystów.

 

Warto zapoznać się z nadchodzącymi propozycjami eventów Kompleksu „Wędrowiec”. Wydarzenia 2022 to doskonale zaplanowany repertuar, trafiający w gust każdego widza. Są to imprezy, które odbywają się cyklicznie i są świetnym sposobem spędzenia czasu w gronie przyjaciół i rodziny. Na eventy zaplanowane przez Kompleks „Wędrowiec” bilety dostępne są w sprzedaży internetowej, na eBilet.pl.

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Kompleks „Wędrowiec”?
Kompleks „Wędrowiec” znajduje się na ul. Mickiewicza 80 w Cieszanowie. Położony jest w sąsiedztwie szlaków turystycznych i kąpieliska „Wędrowiec”.
Jakie wydarzenia odbyły się w Kompleksie „Wędrowiec”?
Odbyły się tu koncerty w ramach Cieszanów Rock Festival, m.in. występ Nocnego Kochanka, Zielone Żabki czy Poparzeni Kawą Trzy.
Kiedy został utworzony Kompleks „Wędrowiec”?
Kompleks „Wędrowiec” został wybudowany w 2014 roku. Jest to idealne miejsce dla wszystkich ceniących bliskość natury, spokój i ciszę.

Występowali

Fani lubią też

Zobacz też