Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival
Home Miejsce Parafia Św. Józefa

Parafia Św. Józefa

Toruń, ul. Św. Józefa 23/35
Sprawdź wydarzenia
Parafia Św. JózefaOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Parafia Św. Józefa w Toruniu to nie tylko skupia wokół siebie wiernych zamieszkujących jej rejon, ale też podejmuje różne działania, mające na celu udzielanie pomocy potrzebującym, oraz realizuje wydarzenia artystyczne o charakterze religijnym. Bilety na wybrane koncerty z kolędowaniem lub inne wydarzenia organizowane przez parafię Św. Józefa w Toruniu możesz kupić na platformie eBilet.pl. Wystarczy, że ustawisz Fan Alert dla tego miejsca, a nie ominie Cię żadne powiadomienie o koncertach organizowanych w tamtejszym kościele.

Parafia św. Józefa – koncerty

14 stycznia 2023 roku w Kościele Św. Józefa w Toruniu odbędzie się koncert zespołu Golec uOrkiestra „Kolędowanie z Janem Pawłem II”. W czasie koncertu zespół wykona najbardziej lubiane kolędy i pastorałki. To jednak nie wszystko, bowiem dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii komputerowych uczestnicy wydarzenia będą śpiewać kolędy wspólnie ze ŚP Ojcem Świętym Janem Pawłem II.

Jak to możliwe? Twórcy wydarzenia wykorzystają zapis kolęd, które śpiewał Jan Paweł II, i połączą go z kolędami w wykonaniu zespołu Golec uOrkiestra. Efektem tego zabiegu będzie wrażenie, jakby Jan Paweł II śpiewał kolędy razem z zespołem i uczestnikami wydarzenia.

Parafia Św. Józefa w Toruniu – wydarzenia i bilety

Bilety na koncert Golec uOrkiestra „Kolędowanie z Janem Pawłem II” możesz kupić na platformie eBilet. Jeśli nie chcesz przegapić innych podobnych wydarzeń organizowanych w Parafii Św. Józefa w Toruniu, ustaw Fan Alert dla tego miejsca wydarzeń kulturowych, a za każdym razem, kiedy pojawi się nowy koncert, otrzymasz mailowe powiadomienie.

Co jeszcze warto wiedzieć o Parafii Św. Józefa w Toruniu?

Parafia Św. Józefa w Toruniu prowadzi aktywną działalność, której celem jest m.in. pomoc osobom potrzebującym, a także promocja działań artystycznych o charakterze sakralnym.

  • Przy Parafii Św. Józefa w Toruniu działa Dom Pielgrzyma, który zlokalizowany jest przy Sanktuarium Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Toruniu na osiedlu Bielany. Zorganizowane grupy mogą na miejscu uczestniczyć w rekolekcjach lub przeżywać dni skupienia. W Domu Pielgrzyma przyjmowane są m.in. grupy szkolne, pielgrzymki turystyczne.
  • W okresie Bożego Narodzenia w kościele prezentowana jest szopka bożonarodzeniowa autorstwa o. Czesława Kudronia. Szopka pierwsza raz została zaprezentowała 12 stycznia 1953 roku podczas kukiełkowych jasełek dla dzieci.
  • Przy parafii działa także Punkt pomocy charytatywnej , który animuje działania polegające na pomocy potrzebującym.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Parafia Św. Józefa w Toruniu?
Kościół Św. Józefa w Toruniu stoi przy ulicy Św. Józefa 23/35.
Jakie wydarzenia odbyły się w Parafii Św. Józefa w Toruniu?
W Parafii Św. Józefa w Toruniu odbywają się różne wydarzenia i uroczystości o charakterze religijnym. 21 listopada 2021 w tamtejszym kościele obchodzony był Światowy Dzień Młodzieży, który z woli papieża Franciszka został przeniesiony na ten dzień z Niedzieli Palmowej. Na styczeń 2023 roku planowany jest koncert kolęd z zespołem Golec uOrkiestra „Kolędowanie z Janem Pawłem II”.
Kiedy utworzona została Parafia Św. Józefa w Toruniu?
Kościół Św. Józefa w Toruniu budowany był w latach 1958–1961. Jednakże dla wiernych otwarto go dopiero w wigilię Bożego Narodzenia w 1963 roku ze względu na zwłokę ówczesnych władz w wydaniu pozwolenia na otwarcie świątyni. Konsekracja kościoła odbyła się 14 czerwca 1964 roku, a dokonał jej biskup Kazimierz Kowalski.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też