Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Klub Łącznik

Klub Łącznik

Wrocław, Tramwajowa 1-3
Klub ŁącznikOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Klub Łącznik to bardzo wyjątkowe miejsce, o niepowtarzalnym klimacie, który przyciąga do lokalu wszystkich miłośników ostrzejszego brzmienia. Klub działa na terenie wrocławskiego Centrum Kultury Czasoprzestrzeń. Lokal tworzony jest przez młodych ludzi – muzyków lokalnych zespołów oraz działaczy kultury.

Odbywające się w Klubie Łącznik koncerty i wydarzenia kierowane są do wszystkich miłośników muzyki, niezależnie od gatunku. Dzięki zróżnicowanej ofercie eventów i koncertów każdy widz, niezależnie od swoich preferencji, wybierze tu coś dla siebie. To miejsce pełne energii i niepowtarzalnej atmosfery, dzięki której można się poczuć jak w domu. Klub Łącznik to scena, na której widzowie mają przyjemność ujrzeć artystów, zarówno o ogólnopolskiej sławie, jak i tych, zaczynających swoją karierę muzyczną. Na wiele spośród nadchodzących wydarzeń bilety dostępne są w sprzedaży internetowej i na eBilet.pl.

Klub Łącznik – wydarzenia

W Klubie Łącznik naprawdę dużo się dzieje. Słuchacze mają okazję usłyszeć utwory nie tylko znanych już publiczności artystów, ale swoją szansę na zaistnienie dostają tu również lokalni muzycy i zespoły. Atrakcje odbywające się w Klubie Łącznik to fantastyczne propozycje występów kulturalnych, które z pewnością dostarczą sporo dobrej zabawy wszystkim miłośnikom rozrywki.

Dlaczego warto odwiedzić Klub Łącznik? Wydarzenia kulturalne, mające tu miejsce to spora dawka niezapomnianych przeżyć. Interesujący harmonogram eventów kulturalnych dopasowany do różnych grup odbiorców, doceni publiczność niezależnie od gustu muzycznego. Dzieje się tu naprawdę dużo, co pozwala każdemu zainteresowanemu rozrywką, wybrać coś dla siebie. Jakie atrakcje miały miejsce w Klubie Łącznik? Na scenie wystąpili m.in. Marek Piekarczyk & STRAIN, Lej Mi Pół, THE SPIRIT, Dark Fortress, Giobia, Turbo i Turmion Kätilöt. Odbyły się tu również komediowe widowiska m.in. Wojtka Fiedorczuka, Bartosza Zalewskiego, Mieszko Minkiewicza oraz Łukasza Wolskiego. Na bieżące i nadchodzące wydarzenia, odbywające się w Klubie Łącznik, bilety dostępne są w sprzedaży przez Internet i na eBilet.pl.

Klub Łącznik – koncerty

Klub Łącznik, niezależnie od preferowanego gatunku, oferuje naprawdę zróżnicowany harmonogram wydarzeń i koncertów. To prawdziwa muzyczna przygoda, która z pewnością zapadnie w pamięci niejednego widza. Nadchodzące koncerty to przede wszystkim interesujące występy artystyczne, które dostarczą mnóstwa przyjemności.

Dzięki odbywającym się w Klubie Łącznik koncertom widzowie mają okazję usłyszeć coś całkiem nowego, dotąd nieznanego i niezwykle oryginalnego. Obiekt stawia na występy również mniej popularnych twórców, które z pewnością wzbudzą ogromne zainteresowanie wśród publiczności i dostarczą mnóstwa dobrej, niezapomnianej zabawy, jak występy wszystkim znanych artystów. O dużym zainteresowaniu odbywającymi się tu eventami, świadczy przede wszystkim liczba sprzedawanych na nie biletów.

Klub Łącznik – bilety

Na organizowanych przez Klub Łącznik eventach nie brakuje tłumów pod sceną. Te niezwykle ciekawe koncerty, pokazy i widowiska, których nie można przegapić. Doskonale skrojony repertuar uwzględnia występy szerokiej gamy artystów, którzy z pewnością sprostają wszelkim oczekiwaniom publiczności. Dobra zabawa to najważniejszy wyróżnik wszystkich imprez muzycznych! Zapoznaj się zatem z aktualnym repertuarem i zobacz na żywo występy swoich ulubionych artystów. Na nadchodzące wydarzenia, organizowane w Klubie Łącznik, bilety dostępne są m.in. w sprzedaży internetowej na stronie – eBilet.pl

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Klub Łącznik?
Klub Łącznik znajduje się w Centrum Kultury Czasoprzestrzeń, przy ul. Tramwajowej 1-3 we Wrocławiu.
Jakie wydarzenia odbywają się w Klub Łącznik?
W Klubie Łącznik miały miejsce m.in. występy Mieszko Minkiewicza, Tomasza Machnickiego, koncerty Lej Mi Pół oraz Turbo.
Kiedy został otworzony Klub Łącznik?
Klub Łącznik został utworzony w 2019 roku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też