Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Miejsce Aula Uniwersytetu Szczecińskiego

Aula Uniwersytetu Szczecińskiego

Szczecin, Krakowska 71-79
Aula Uniwersytetu SzczecińskiegoOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Aula Uniwersytetu Szczecińskiego jest największą salą konferencyjną w Szczecinie, co stwarza wiele możliwości w zakresie organizacji zróżnicowanych wydarzeń. Sala znajduje się w budynku Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Szczecińskiego. Uniwersytet Szczeciński od października 2019 roku tworzy 7 wydziałów: Finansów i Zarządzania, Humanistyczny, Ekonomii, Nauk Społecznych, Kultury Fizycznej i Zdrowia, Nauk Ścisłych i Przyrodniczych, Prawa i Administracji, Teologiczny.

Oprócz spełniania swoich oczywistych edukacyjnych funkcji, Aula Uniwersytetu Szczecińskiego jest także miejscem różnych spotkań kulturowych, wykładów, wydarzeń oraz koncertów.

Aula Uniwersytetu Szczecińskiego – wydarzenia

Organizowane w Auli Uniwersytetu Szczecińskiego wydarzenia w przeszłości cieszyły się dużą popularnością wśród mieszkańców i turystów. Na planowanych eventach nie brakuje nigdy niesamowitej atmosfery na sali i przede wszystkim świetnej zabawy.

W ramach zorganizowanych w Auli Uniwersytetu Szczecińskiego koncertów oraz występów widzowie mieli okazję zobaczyć m.in. Piotr Bałtroczyka ze stand-upem "Starość nie jest dla mięczaków" – artysta wystąpił w kilkuset programach telewizyjnych jako prowadzący lub wykonawca. Prowadził setki imprez estradowych i – jak sam mówi – dużo łatwiej wymienia te, których nie prowadził, niż odwrotnie. Kolejnym przedstawicielem sceny kabaretowej był RoMan Żurek – "One RoMan Show" w programie "Tapioka". Twórca i autor tekstów Kabaretu Neo-Nówka tym razem pokazał się w nowej odsłonie jak stand-uper. Niebanalne poczucie humoru i dystans do siebie, a także trafne obserwacje i historie skłaniające do przemyśleń, zostały oplecione w przezabawne puenty.

Poza tym dużą popularnością cieszył się Międzynarodowy Festiwal Iluzjonistów Champions of Illusion odbywający się w Szczecinie. Zorganizowane w Auli Uniwersytetu wydarzenie przyciągnęło sporą publiczność, która chciała zobaczyć przybyłe do naszego kraju największe gwiazdy światowej sceny iluzji i magii. Oczywiście oprócz tego odbyły się także wyjątkowe koncerty, takie jak "Don Vasyl i Gwiazdy Cygańskiej Pieśni w Szczecinie".

Aula Uniwersytetu Szczecińskiego – koncerty i wydarzenia

14 października odbył się Platynowy Koncert, czyli 55-lecie zespołu Czerwone Gitary. Zespół podczas koncertu wykonał zarówno mniej znane szerokiej publiczności utwory, jak i największe hity, które publiczność zawsze chętnie śpiewa razem z nimi. Utworów takich jak "Historia jednej znajomości", "Biały krzyż", "Powiedz stary gdzieś ty był" czy "Kwiaty we włosach" słucha już kolejne pokolenie Polaków.

Oczywiście wraz z upływem czasu odbędzie się więcej wydarzeń i koncertów, które będą na bieżąco ogłaszane.

Aula Uniwersytetu Szczecińskiego – bilety

Oferowane przez Aulę Uniwersytetu Szczecińskiego bilety występują w różnych wariantach cenowych, a wstęp na niektóre wydarzenia jest całkowicie pozbawione kosztów. Miejsce to organizuje koncerty, wydarzenia tematyczne, wystawy, wykłady, stand-upy i inne imprezy. Każde z tych wydarzeń, gwarantuje niezwykłą zabawę i szereg niezapomnianych wrażeń.

Nie pozwól, żeby ominęły Cię te niesamowite wydarzenia. Sprzedawane przez Aulę Uniwersytetu Szczecińskiego bilety można nabyć na miejscu lub poprzez serwis internetowy eBilet. Nie czekaj i nie przegap najciekawszych wydarzeń w okolicy. Kup swoje bilety już dzisiaj i ciesz się uczestnictwem w niezapomnianych eventach, które pozostaną w Twojej pamięci przez wiele lat.

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Aula Uniwersytetu Szczecińskiego?
Aula Uniwersytetu Szczecińskiego znajduje się na Uniwersytecie Szczecińskim przy ulicy Krakowskiej 71-79 w Szczecinie.
Jakie wydarzenia odbywają się w Auli Uniwersytetu Szczecińskiego?
W Auli Uniwersytetu Szczecińskiego odbywają się różnego rodzaju koncerty, imprezy, kabarety, wykłady, przeglądy i wiele więcej.
Kiedy została otworzona Aula Uniwersytetu Szczecińskiego?
Aula Uniwersytetu Szczecińskiego została otworzona w lipcu 1984 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też