Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskaprojekt-warszawa
Home Miejsce Event Center G38

Event Center G38

Koszalin, Gnieźnieńska 38
Event Center G38OpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Event Center G38 to sala koncertowa o imponującej powierzchni ponad 600 metrów kwadratowych. Mieści się w Koszalinie i organizowanych jest w niej wiele interesujących wydarzeń. Na terenie obiektu został zamontowany profesjonalny system nagłośnieniowy i oświetleniowy, duża scena oraz bogato wyposażony bar. Miejsce uchodzi za niezwykle klimatyczne, dlatego koncerty w Event Center G38 jest zawsze tłumnie odwiedzane, a wszystkie wydarzenia cieszą się tutaj dużą popularnością.

Ta ogromna, nowoczesna sala koncertowa udostępnia możliwość organizowania wydarzeń przez firmy zewnętrzne, które mają pomysł na event, lecz potrzebują ciekawego i bezpiecznego zaplecza do jego przeprowadzenia. Dzięki temu każdy miesiąc działalności Event Center G38 oznacza wiele koncertów, stand up’ów czy innych wydarzeń głównie o charakterze muzycznym.

Event Center G38 – wydarzenia

Wydarzenia w Event Center G38 to zawsze solidna porcja dobrej zabawy, muzyki, rozrywki i okazji do zintegrowania się oraz poznania nowych osób. Jeżeli zależy Ci na tym, żeby wziąć udział w najciekawszych eventach w swoim mieście, to koniecznie sprawdź nadchodzące wydarzenia. Event Center G38 gwarantuje, że nie będzie nudy!

Event Center G38 – wydarzenia 2022

Event Center G38 wydarzeniami 2022 pokazuje, że ma ambitne plany na nadchodzący rok. Kobranocka, Róże Europy, Sztywny Pal Azji, Strachy na Lachy, Antoni Syrek-Dąbrowski, Piotrek Szumowski. To tylko niektóre z wydarzeń, które elektryzowały mieszkańców Koszalina w tym roku. Uczestnicy zdobyli bilety na koncerty online, bo to najwygodniejsza i najpewniejsza droga dostania przepustki na ważne imprezy w mieści.

Jakie wydarzenia 2022 w Event Center G38 czekają nas jeszcze w tym roku? Jedną z największych atrakcji będzie muzyczne wydarzenie Event Center G38, w ramach którego na deskach klubowej sceny wystąpi reaktywowana po latach formacja T.Love. Bilety na koncerty są jak zawsze dostępne na stronie eBilet.pl

Event Center G38 – koncerty

Jeżeli chodzi o koncerty, Event Center G38 ma niezwykle ciekawą i różnorodną ofertę. Tylko w kwietniu 2022 występowali tu tacy artyści jak LemOn, Łydka Grubasa czy Mateusz Socha. Bilety na koncerty zawsze sprzedają się w dużych ilościach, dlatego nie zwlekaj z decyzją o wybraniu się na dowolny event – zabierz bliskich przyjaciół ze sobą i razem spędźcie wspaniały czas w Event Center G38.

Event Center G38 – bilety

Wybierasz się na wydarzenie organizowane w Event Center G38? Bilety na koncerty, stand-up’y i inne eventy są dostępne w sprzedaży online na stronie eBilet.pl. Nabędziesz je także w kasach obiektu – o dostępność możesz pytać telefonicznie lub online, wysyłając maila na adres eventcenterg38@gmail.com

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Event Center G38?
Sala koncertowa Event Center G38 mieści się przy ulicy Gnieźnieńskiej 38, 75-950 Koszalin.
Jakie wydarzenia odbyły się w Event Center G38?
Event Center G38 nieustannie zapewnia swoim gościom ciekawe atrakcje oraz wydarzenia, które cieszą się dużą popularnością. W ostatnim czasie takimi eventami były koncerty Czerwonej Piłeczki, Dżemu, De Łindows, Zenka Kupatasa, Gutka czy Farben Lehre.
Kiedy zostało utworzone Event Center G38?
Event Center G38 to nowe miejsce na mapie kulturowych wydarzeń Koszalina. Zostało otwarte w 2019 roku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też