Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival
Home Miejsce Teatr Muzyczny Adria

Teatr Muzyczny Adria

Koszalin, Grunwaldzka 8-10
Sprawdź wydarzenia
Teatr Muzyczny AdriaOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Teatr Muzyczny Adria od 2020 roku dostarcza widzom wielu niezapomnianych emocji i artystycznych doznań – to pierwszy taki obiekt w Koszalinie oraz w całym województwie zachodniopomorskim. Zlokalizowany jest w budynku przy ul. Grunwaldzkiej 8-10, który w przeszłości stanowił jedno z najważniejszych miejsc na kulturalnej mapie Koszalina. W tym właśnie miejscu funkcjonowała kawiarnia "Kammerlichtspile" oraz słynne kino "Adria". W 2020 roku budynek przejęli nowi właściciele, przywracając obiektowi dawne czasy świetności. Od tego momentu w Teatrze Muzycznym Adria ma miejsce wiele interesujących wydarzeń kulturalnych i koncertów.

Na scenie obiektu realizowane są zróżnicowane gatunkowo przedstawienia, wśród których nie brakuje propozycji dedykowanych zarówno starszym, jak i najmłodszym widzom. Na organizowanych przez Teatr Muzyczny Adria koncertach i wydarzeniach kulturalnych występuje szeroka gama znanych szerszej publiczności artystów. Repertuar nadchodzących eventów jest pełen ciekawych propozycji widowisk, które z pewnością wzbudzą w widzach mnóstwo emocji. Bilety na aktualne i nadchodzące wydarzenia dostępne są w sprzedaży przez platformę eBilet.pl.

Teatr Muzyczny Adria – wydarzenia

Dlaczego warto odwiedzić Teatr Muzyczny Adria? Wydarzenia i spektakle, które mają tu miejsce to wyjątkowe eventy, podczas których nie sposób się nudzić. Zróżnicowany repertuar nadchodzących wydarzeń z pewnością trafi w nawet najbardziej wysublimowane gusta i na długo nie pozwolą o sobie zapomnieć. Imprezy kulturalne cieszą się dużą popularnością, co widać po ilości wyprzedawanych biletów.

Odbywające się w Teatrze Muzycznym Adria wydarzenia to gwarancja udanej zabawy i niezapomnianego czasu w gronie najbliższych. Spektakle teatralne stanowią doskonałą okazję do zobaczenia swoich ulubionych aktorów na żywo, a organizowane tam koncerty z pewnością przyciągną uwagę niejednego melomana. Na zaplanowane wydarzenia w Teatrze Muzycznym Adria, bilety dostępne są w sprzedaży internetowej, m.in. na eBilet.pl.

Teatr Muzyczny Aria – spektakle i stand-upy

Jakie spektakle miały miejsce w Teatrze Muzycznym Adria? Wydarzenia, które prezentowano na scenie, to m.in. m.in. musicale "In The Heights", "Julia i Zwierzaki Domowe", "Fame", "The Bodyguard", "Zabawne przygody małych szczeniaczków" oraz koncert Spoko Loko. Miłośnicy stand-upu mogli zobaczyć spektakle, prezentowane przez najbardziej przedstawicieli sceny, takich  Rafał Rutkowski, Katarzyna Piasecka, Magda Kubicka, Paweł Chałupka, Daniel Midas i Błażej Krajewski.

Ogromną popularnością cieszyło się muzyczne przedstawienie pt. "Michael Jackson show", prezentujące wszystkie popularne piosenki artysty, począwszy od jego pierwszej płyty, skomponowanej z Jacskon 5, aż po ostatnie wydane utwory. Całe show to jednak nie tylko piosenki, ale również odwzorowane choreografie, niesamowite kostiumy, znane wszystkim z teledysków oraz koncertów Michaela Jacksona oraz niepowtarzalna atmosfera, która zgromadziła wielu miłośników twórczości artysty.

Teatr Muzyczny Adria – koncerty

Organizowane przez obiekt wydarzenia muzyczno-kulturalne przyciągają publiczność z miasta i okolic, spragnioną rozrywki w jej najlepszej formie. W teatrze na koncertach widzowie mają przyjemność ujrzeć na żywo występy i przedstawienia z udziałem wyjątkowych artystów. Wystawiane na miejscu spektakle to gwarantują masę wrażeń i stanowią doskonały pomysł spędzenia czasu wolnego dla osób, szukających ciekawych alternatyw na relaks.

Zaplanowane przez Teatr Muzyczny Adria eventy to zróżnicowany repertuar, pełen wyjątkowych propozycji występów artystycznych i teatralnych, które z pewnością trafią w nawet najbardziej wysublimowane gusta. Fani muzyki na żywo z pewnością zachwycą się organizowanymi tu koncertami, które mają tu miejsce, a miłośnicy teatru znajdą duży wybór spektakli, również dla najmłodszych. Kalendarium nadchodzących imprez zapowiada się niezwykle obiecująco. Przekonaj się, jakie atrakcje dla odwiedzających przygotował Teatr Muzyczny Adria. Bilety już dostępne w sprzedaży stacjonarnej i internetowej na eBilet.pl.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Teatr Muzyczny Adria?
Teatr Muzyczny Adria znajduje się przy ul. Grunwaldzkiej 8-10 w Koszalinie.
Jakie wydarzenia odbywają się w Teatr Muzyczny Adria?
W obiekcie miały miejsce m.in. stand-upy Katarzyny Piaseckiej, Olki Szczęśniak i Grzegorza Dolniaka, musical pt. "Julia i Zwierzęta Domowe" oraz "Bonnie i Clyde", a także koncert "Zaczarowana Piosenka" oraz Spoko Loko.
Kiedy został otworzony Teatr Muzyczny Adria?
Teatr Muzyczny Adria powstał w 2020 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też