Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivalprojekt-warszawaagnieszka-chylinskajuwenalia-politechniki-lubelskiej
Home Miejsce Pitbull Energy Club

Pitbull Energy Club

Koszalin, Podgrodzie 1a
Pitbull Energy ClubOpisWydarzeniaObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Pitbull Energy Club znajduje się w ścisłym centrum Koszalina. Jest najlepiej usytuowanym lokalem w mieście z dużą ilością miejsc parkingowych oraz postojem Taxi.

Klub posiada dwa poziomy: dolny poziom to główny parkiet i bar, przygotowany na obsługę wielu wymagających klientów, oraz górny: jest to świeżo wyremontowana STREFA VIP gdzie znajdują się wygodne loże, ciekawy, futurystyczny wystrój i osobny bar, wyposażony w najróżniejsze alkohole. Wstęp do STREFY VIP mają tylko wyróżnieni goście posiadający lożę co zapewnia zabawę w komfortowej atmosferze. 

Klub przyciąga nie tylko swoim wystrojem ale i świetną muzyką taneczną dobraną do zebranej publiczności. Pitbull Energy Club odwiedzają ludzie w zróżnicowanym przedziale wiekowym- dla każdego znajdzie się coś odpowiedniego. Obiekt wyposażony jest w sprzęt najwyższej jakości. Pracownicy klubu zapewniają miłą, rzetelną i szybką obsługę. Barmani przygotowani są na najwyższe wymagania klientów. Klub zapewnia gościom niesamowity klimat w tanecznych rytmach muzyki klubowej. Gwarantujemy miłą zabawę, oraz bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Sala jest klimatyzowana oraz oddzielone zostało pomieszczenie dla osób palących.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też