Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivalprojekt-warszawaagnieszka-chylinskajuwenalia-politechniki-lubelskiej
Home Miejsce Club 105

Club 105

Koszalin, Zwycięstwa 105
Club 105OpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Club 105 to otwarta w 2014 roku sala koncertowo-teatralna, która stanowi część projektu Centrum Kultury 105. Zlokalizowana jest w dawnej sali prób Filharmonii Koszalińskiej im. Stanisława Moniuszki, przy ulicy Piastowskiej 2. Centrum Kultury 105 to jednostka kulturalna, zajmująca się realizacją projektów artystycznych i działaniem w zakresie upowszechniania kultury. To instytucja otwarta, z szerokim spektrum wydarzeń kulturalno-rozrywkowych.

Club 105 w Centrum Kultury 105

Dysponuje budynkiem głównym z salą widowiskową, kinem Kryterium, Bałtycką Galerią Sztuki oraz zadaszonym amfiteatrem. Centrum Kultury 105 bezustannie planuje nowe wydarzenia, które przyciągną publiczność do wspólnej zabawy. W amfiteatrze dużo się działo – zwłaszcza w okresie wakacyjnym. Koncerty, spektakle, stand-upy dostarczyły mnóstwo rozrywki. Na scenie pojawili się wykonawcy, tacy jak Majka Jeżowska, Arka Noego, Sanah, Lady Pank. Koncerty w Koszalinie przyciągnęły również fanów hip-hopu. W ramach festiwalu Raptour wystąpili Polska Wersja, Oki, Włodi, Miły ATZ, a Miejski Hip Hop Festival II zasiliła obecność Guziora, Kukona, Sariusa i PRO8L3M. Dla amatorów wielkiego ekranu Centrum Kultury 105 przygotowało również znakomity repertuar kinowy w Kryterium. W Koszalinie nikt nie będzie się nudził! A zwłaszcza fani muzyki, którzy pobawić się mogą w Club 105.

 

Club 105 w Koszalinie to miejsce idealne na koncerty i inne wydarzenia. Scena w obiekcie posiada profesjonalne oświetlenie i nagłośnienie. Sala mieści do 200 osób. Choć przygotowana jest do zabawy przy muzyce na stojąco – możliwe jest wstawienie krzeseł i zaaranżowanie przestrzeni również na spektakle teatralne lub filmy.

Club 105 w Koszalinie koncerty

Club 105 w Koszalinie organizuje rozmaite imprezy taneczne i wyjątkowe koncerty. Coś dla siebie znajdą zarówno fani rocka, jak i hip-hopu oraz elektroniki. Na otwarciu klubu w 2014 roku pojawił się jeden z najzdolniejszych piosenkarzy młodego pokolenia – Dawid Podsiadło, który zadebiutował płytą Comfort and Happiness. Album pokrył się potrójną platyną, został także wielokrotnie nagradzany w plebiscytach muzycznych.

 

Ciekawym wydarzeniem w Club 105 jest Silent Disco. To niezwykła zabawa, która polega na tańcu w… ciszy. Każdy uczestnik otrzymuje na wejściu bezprzewodowe słuchawki z kilkoma kanałami muzycznymi. W każdym z nich leci inna muzyka – wszyscy mogą bawić się do ulubionych kawałków. To niezwykły widok – obserwować ludzi, doskonale bawiących się „bez dźwięku”.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Club 105?
Club 105 znajduje się w dawnej Sali prób Filharmonii Koszalińskiej im. Stanisława Moniuszki, zlokalizowanej przy ul. Piastowskiej 2.
Jakie wydarzenia odbyły się w Club 105?
W Club 105 odbyło się do tej pory wiele wydarzeń kulturalno-rozrywkowych – koncertów i imprez. Na otwarciu lokalu wystąpił jeden z najpopularniejszych, polskich muzyków – Dawid Podsiadło. Goście tłumnie ruszyli również na Silent Disco – czyli zabawę w słuchawkach z doskonałą muzyką.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też