Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival
Home Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury SM „Czechów”

Dzielnicowy Dom Kultury SM „Czechów”

Lublin, Jana Kiepury 5
Sprawdź wydarzenia
Dzielnicowy Dom Kultury SM „Czechów”OpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Dzielnicowy Dom Kultury SM Czechów to instytucja realizująca działania z zakresu animacji społecznej i integracji środowisk lokalnych. Organizatorzy tworzą interdyscyplinarną przestrzeń, dopasowując różnorodne formy edukacji kulturalnej do potrzeb uczestników.

W Dzielnicowym Domu Kultury SM Czechów organizowane są rozmaite aktywności artystyczno-oświatowe, m.in. warsztaty taneczne, nauka gry na instrumentach, zajęcia plastyczne czy wydarzenia dedykowane osobom powyżej 50 roku życia. Warto także dodać, że placówka prowadzi kino studyjne, w ramach którego promowane są filmy niezależne. Sama kinowa jest klimatyzowana i wentylowana, a same seanse realizowane są z projektora cyfrowego 2D.

Dzielnicowy Dom Kultury SM Czechów – wydarzenia muzyczne

Imprezy muzyczne przyciągają całe tłumy gości do Dzielnicowego Domu Kultury SM Czechów. Koncert Marcina Stycznia cieszył się zainteresowaniem zarówno dorosłych, jak i młodzieży. Artysta zaprezentował widowni swoje najsłynniejsze utwory, wprowadzając kojącą atmosferę i pobudzając gości do refleksji. Bilety na wydarzenie dostępne były do kupienia drogą online.

W grudniu ubiegłego roku na terenie placówki wystąpił także zespół WIR. Grupa powstała z inicjatywy Jacka Sirbniaka, który zaprosił do współpracy Anetę Nieścior, Jakuba Cajznera, Andrzeja Deryło, Marka Nieściora oraz Macieja Wójtowicza. Muzycy prezentują widowni rockowo-bluesowe dźwięki, które zainspirowane zostały twórczością Tadeusza Nalepy. Bilety na event nie były konieczne – wstęp na imprezę był wolny.

Latem goście mieli z kolei okazję pobawić się na koncercie Jana Kondraka, który odwiedził Dzielnicowy Dom Kultury SM Czechów. Bilety na imprezę dostępne były w cenie 30 złotych. Muzyk zaprezentował widowni utwory z repertuaru Leonarda Cohena, Edwarda Stachury oraz własne brzmienia autorskie. Kondrak uznawany jest za jednego z najbardziej cenionych polskich autorów i kompozytorów – muzyk pisze teksty zarówno dla siebie, jak i innych polskich artystów, np. Marka Dyjaka.

Dzielnicowy Dom Kultury SM Czechów – wystawy

Miłośnicy sztuki mogą wziąć z kolei udział w wystawach fotograficznych. DDK SM Czechów był także jednym z organizatorów eventu Emilii Pluty, która zaprezentowała gościom zdjęcia przedstawiające świat godnej starości. Artystka sfotografowała emerytowane gwiazdy w ich najbliższym otoczeniu, opowiadając tym samym o ich losie po zakończeniu kariery.

Sporą popularnością cieszył się także wernisaż wystawy Piotra Perczyńskiego „Plac apelowy – obraz z pamięci”. Artysta urodził się w 1950 roku w Białej Podlaskiej, zdobywając wykształcenie plastyczne oraz filozoficzne. Prezentowany w placówce cykl zdjęć zachęcić miał widownię do gry w skojarzenia i podjęcia głębokich refleksji.

Dzielnicowy Dom Kultury SM Czechów – wydarzenia dla dzieci

Dzielnicowy Dom Kultury SM Czechów regularnie organizuje także różnorodne eventy dla dzieci. Młodzież może wziąć udział m.in. w zajęciach tanecznych, poznając technikę tańca klasycznego i współczesnego, elementy tańców charakterystycznych oraz ćwiczenia rozciągające i ogólnorozwojowe.

Jakie jeszcze wydarzenia dla dzieci organizowane są w Dzielnicowym Domu Kultury SM Czechów? Koncerty i imprezy muzyczne to niejedyne eventy, które przyciągają najmłodszych na teren DDK SM Czechów. Młodzi goście chętnie biorą także udział w zajęciach tematycznych, np. warsztatach plastycznych, które pomagają im w rozwijaniu wyobraźni i stymulowaniu motoryki małej.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Dzielnicowy Dom Kultury SM Czechów?
DDK SM Czechów znajduje się w Lublinie na ulicy Kiepury 5A.
Jakie wydarzenia odbywają się w Dzielnicowym Domu Kultury SM Czechów?
Koncerty, wernisaże i zajęcia tematyczne to wydarzenia, które odbywają się regularnie w Dzielnicowym Domu Kultury SM Czechów. Bilety na eventy wyprzedawane są bardzo szybko.
Kiedy został otworzony Dzielnicowy Dom Kultury SM Czechów?
Placówka działa od 1987 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też