CRS Ukiel

CRS Ukiel

Centrum Rekreacyjno-Sportowe „Ukiel” w Olsztynie to miejsce wielu imprez sportowych oraz wydarzeń o charakterze kulturalnym i muzycznym. CRS Ukiel zarządzane jest przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie, którego misją jest organizacja i animacja czasu wolnego mieszkańców Olsztyna oraz odwiedzających miasto turystów i gości. W bogatej ofercie ośrodka znajdują się rozgrywki sportowe, wydarzenia muzyczne oraz występy kabaretowe, których zawsze przybywa w okresie letnim. 

 

Centrum Rekreacyjno-Sportowe „Ukiel” jest najnowocześniejszym kompleksem sportowo-rekreacyjnym na Warmii i Mazurach. Obiekt zlokalizowany jest nad największym olsztyńskim jeziorem Ukiel, od którego wziął swoją nazwę. Na terenie centrum znajduje się 13 boisk do siatkówki plażowej, boisko do koszykówki oraz zespół boisk wielofunkcyjnych. Centrum obejmuje swoim zasięgiem tereny dawnej Plaży Miejskiej, Przystani Kajakowej i Bazy Sportów Wodnych. 

CRS Ukiel – wydarzenia

CRS Ukiel to cały przekrój wydarzeń sportowych, letnich koncertów i imprez rozrywkowych. W Centrum Rekreacyjno-Sportowym odbył się ogólnoświatowy turniej piłki plażowej FIVB Beach Volleyball Warmia Mazury World Tour Olsztyn, na który zjechali sportowcy z całego świata.

 

Wśród wydarzeń w CRS Ukiel wymienić warto imprezę taneczno-muzyczną Disco Dance Festival, w ramach której na scenie pojawili się Soleo, Fanatic, Extramocni, Lili, Captain Jack, Top One, B-QLL, Szafis, Freaky Boys, Extazy, Boys, Akcent i Long&Junior. CRS Ukiel – wydarzenia – co jeszcze odbyło się w ośrodku? M.in. Olsztyn Green Plażówka, która łączyła cechy wydarzenia sportowego i koncertów muzycznych.

CRS Ukiel – koncerty 2022

CRS Ukiel – koncerty 2022 – co wydarzy się w obiekcie już niebawem? Przede wszystkim letnie festiwale i duże koncerty, łączące wystąpienia wielu artystów. W czerwcu miała tu miejsce kolejna edycja „Najlepszego koncertu świata” organizowanego przez Radio VOX FM. Na olsztyńskiej plaży na terenie ośrodka wystąpiły wówczas takie gwiazdy jak Defis, Łobuzy, Top Girls, After Party, Milano, Masters, Extazy czy Mejk. Event był relacjonowany na antenie radia, a impreza przyciągnęła kilkanaście tysięcy osób.

 

Równie intensywnie zapowiada się lato. Wśród koncertów w CRS Ukiel znajduje się kolejna edycja Olsztyn Green Festival. W tym roku na olsztyńskiej scenie wystąpią m.in. Kult, Artur Rojek, Vito Bambino, Maria Peszek, Szczyl, Bokka i Julia Wieniawa, Zdechły Osa oraz Daria Zawiałow, Mrozu, Ralph Kamiński, Natalia Szroeder i Igo. Bilety na wydarzenie cieszą się dużym zainteresowaniem!

CRS Ukiel – bilety

Bilety na wydarzenia w CRS Ukiel można nabyć online. Harmonogram wydarzeń w ośrodku dostępny jest na stronie eBilet.

 

FAQ:

  • Gdzie znajduje się CRS Ukiel?
    Centrum Rekreacyjno-Sportowe „Ukiel” to kompleks zlokalizowany w trzech punktach nad największym olsztyńskim jeziorem Ukiel. Część główna znajduje się przy ul. Kapitańskiej, część kajakarska przy ul. Olimpijskiej, a Centrum Żeglarstwa Wodnego i Lądowego mieści się przy ul. Sielskiej.

  • Jakie wydarzenia odbyły się w CRS Ukiel?
    W CRS Ukiel odbywają się liczne imprezy sportowe i muzyczne. Był to m.in. ogólnoświatowy turniej piłki plażowej FIVB Beach Volleyball Warmia Mazury World Tour Olsztyn, impreza Disco Dance Festival, „Najlepszy koncert świata” Radia VOX FM oraz Olsztyn Green Plażówka. W tym roku nad Ukiel powróci Olsztyn Green Festival.

  • Kiedy zostało utworzone CRS Ukiel?
    CRS Ukiel został oddany do użytku w 2014 roku. Jest to najnowocześniejszy obiekt tego typu na Warmii i Mazurach.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

CRS Ukiel
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Jeziorna 8
10-558 Olsztyn

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/