Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivalprojekt-warszawaagnieszka-chylinskajuwenalia-politechniki-lubelskiej
Home Miejsce Pruszków

Pruszków

Pruszków, Groblowa 6
PruszkówOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Pruszków to miasto położone w województwie mazowieckim, nad rzeką Utratą. Miasto liczy ok. 60 tysięcy mieszkańców. Zlokalizowane jest na Równinie Łowicko-Błońskiej, nieopodal Warszawy. Pierwsze ślady osadnictwa w okolicach obecnego Pruszkowa pochodzą sprzed naszej ery. Zanim powstało tu miasto, na terenie tym znajdowała się wieś Proskowo. W 1845 roku wybudowano tu kolej warszawsko-wiedeńską. Rozpoczęto wznoszenie willi i domów, w 1881 roku powstała Wytwórnia Kotłów i Konstrukcji Żelaznych, w 1889 r. – fabryka ołówków "Majewski".

Pruszkowskimi zabytkami są m.in. dwór i oficyna (teraz: "pałac ślubów"), wozownia (teraz: Muzeum Starożytnego Hutnictwa Mazowieckiego), park miejski ze stawami, neogotyckie kościoły oraz inne obiekty zabytkowe. Goście i odwiedzający miasto nie będą więc się nudzić.

Pruszków słynie z organizacji wielu wydarzeń kulturalnych dla całej rodziny. Regularnie w mieście odbywają się koncerty, spektakle teatralne, pokazy, widowiska kabaretowe czy wystawy. Każdy znajdzie tu rozrywkę dla siebie. Dlaczego warto odwiedzić Pruszków? Koncerty i wydarzenia kulturalne, które mają tu miejsce, cieszą się dużym zainteresowaniem widzów w każdym wieku. Bilety na nadchodzące eventy dostępne są na platformie eBilet.pl.

Plac w Pruszkowie - wydarzenia

Propozycje odbywających się tu imprez stanowią doskonałą alternatywę dla osób, szukających ciekawych pomysłów na relaks i odpoczynek. Wydarzeniami, które cieszą się, największym zainteresowaniem odwiedzających są Pruszków koncerty. Można na nich zobaczyć występy mniej lub bardziej popularnych artystów polskiej sceny muzycznej. Dużą popularność, jaką cieszą się eventy w tym obiekcie widać po ilości sprzedanych biletów.

Jakich artystów ugościł Pruszków? Na kabaretach i koncertach zorganizowanych w obiekcie można było zobaczyć występy takich artystów jak m.in. Marioo, M-Power, Etna, Marcus P,Maxx Dance czy Akcent. A to wszystko w ramach imprez plenerowych pt. "Kalejdoskop Gwiazd". Widowiska komediowe przypadną do gustu wszystkim miłośnikom dowcipów i dobrze skrojonych skeczy. Odbywające się na Plac w Pruszkowie wydarzenia kulturalne to wielkie imprezy kulturalne, przyciągające wielu gości z miasta i okolic. Na widowiska kulturalne do Pruszków bilety do nabycia na eBilet.pl.

Pruszków - kabarety

Pruszków jest miejscem, w którym cyklicznie odbywają się interesujące inicjatywy kulturalne. Kalendarium nadchodzących wydarzeń i koncertów, odbywających się w obiekcie prezentuje się naprawdę obiecująco. To ciekawe występy i pokazy będące doskonałym pomysłem na spędzenie czasu wolnego. Pruszków dba, aby doskonale skrojony repertuar uwzględniał występy szerokiej gamy artystów, uwielbianych przez widzów w każdym wieku.

Dlaczego warto zapoznać się z repertuarem, który oferuje Plac w Pruszkowie? Koncerty i widowiska kulturalne, które mają tu miejsce, to niewątpliwie gratka dla miłośników rozrywki pod każdą postacią. Propozycje odbywających się tu imprez stanowią doskonałą opcję dla osób, szukających ciekawych pomysłów świetną na relaks i odpoczynek. Zachęcamy zatem do śledzenia kalendarium nadchodzących imprez kulturalnych. Na organizowanych wydarzeniach obowiązuje biletowanie – aby wejść na imprezę w Pruszkowie bilety są obowiązkowe i dostępne online.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Pruszków?
Klub Źródełko znajduje się przy Alei Plażowej 1 w Skorzęcinie.
Jakie wydarzenie odbywają się w Pruszkowie?
W obiekcie odbywają się widowiska kulturalne takie jak m.in. występy w ramach cyklu imprez plenerowych pt. "Kalejdoskopu gwiazd".
Kiedy zostało założone miasto Pruszków?
Pruszków utworzony został w XV w.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też