Pruszków

Pruszków

Pruszków to miasto położone w województwie mazowieckim, nad rzeką Utratą. Miasto liczy ok. 60 tysięcy mieszkańców. Zlokalizowane jest na Równinie Łowicko-Błońskiej, nieopodal Warszawy. Pierwsze ślady osadnictwa w okolicach obecnego Pruszkowa pochodzą sprzed naszej ery. Zanim powstało tu miasto, na terenie tym znajdowała się wieś Proskowo. W 1845 roku wybudowano tu kolej warszawsko-wiedeńską. Rozpoczęto wznoszenie willi i domów, w 1881 roku powstała Wytwórnia Kotłów i Konstrukcji Żelaznych, w 1889 r. – fabryka ołówków „Majewski”.

 

Pruszkowskimi zabytkami są m.in. dwór i oficyna (teraz: „pałac ślubów”), wozownia (teraz: Muzeum Starożytnego Hutnictwa Mazowieckiego), park miejski ze stawami, neogotyckie kościoły oraz inne obiekty zabytkowe. Goście i odwiedzający miasto nie będą więc się nudzić.

 

Pruszków słynie z organizacji wielu wydarzeń kulturalnych dla całej rodziny. Regularnie w mieście odbywają się koncerty, spektakle teatralne, pokazy, widowiska kabaretowe czy wystawy. Każdy znajdzie tu rozrywkę dla siebie. Dlaczego warto odwiedzić Pruszków? Koncerty i wydarzenia kulturalne, które mają tu miejsce, cieszą się dużym zainteresowaniem widzów w każdym wieku. Bilety na nadchodzące eventy dostępne są na platformie eBilet.pl.

Plac w Pruszkowie – wydarzenia

Propozycje odbywających się tu imprez stanowią doskonałą alternatywę dla osób, szukających ciekawych pomysłów na relaks i odpoczynek. Wydarzeniami, które cieszą się, największym zainteresowaniem odwiedzających są Pruszków koncerty. Można na nich zobaczyć występy mniej lub bardziej popularnych artystów polskiej sceny muzycznej. Dużą popularność, jaką cieszą się eventy w tym obiekcie widać po ilości sprzedanych biletów.

 

Jakich artystów ugościł Pruszków? Na kabaretach i koncertach zorganizowanych w obiekcie można było zobaczyć występy takich artystów jak m.in. Marioo, M-Power, Etna, Marcus P,Maxx Dance czy Akcent. A to wszystko w ramach imprez plenerowych pt. „Kalejdoskop Gwiazd”. Widowiska komediowe przypadną do gustu wszystkim miłośnikom dowcipów i dobrze skrojonych skeczy. Odbywające się na Plac w Pruszkowie wydarzenia kulturalne to wielkie imprezy kulturalne, przyciągające wielu gości z miasta i okolic. Na widowiska kulturalne do Pruszków bilety do nabycia na eBilet.pl.

Pruszków — kabarety

Pruszków jest miejscem, w którym cyklicznie odbywają się interesujące inicjatywy kulturalne. Kalendarium nadchodzących wydarzeń i koncertów, odbywających się w obiekcie prezentuje się naprawdę obiecująco. To ciekawe występy i pokazy będące doskonałym pomysłem na spędzenie czasu wolnego. Pruszków dba, aby doskonale skrojony repertuar uwzględniał występy szerokiej gamy artystów, uwielbianych przez widzów w każdym wieku.

 

Dlaczego warto zapoznać się z repertuarem, który oferuje Plac w Pruszkowie? Koncerty i widowiska kulturalne, które mają tu miejsce, to niewątpliwie gratka dla miłośników rozrywki pod każdą postacią. Propozycje odbywających się tu imprez stanowią doskonałą opcję dla osób, szukających ciekawych pomysłów świetną na relaks i odpoczynek. Zachęcamy zatem do śledzenia kalendarium nadchodzących imprez kulturalnych. Na organizowanych wydarzeniach obowiązuje biletowanie – aby wejść na imprezę w Pruszkowie bilety są obowiązkowe i dostępne online.

 

FAQ:

  • Gdzie znajduje się Pruszków?
    Klub Źródełko znajduje się przy Alei Plażowej 1 w Skorzęcinie.

  • Jakie wydarzenie odbywają się w Pruszkowie?
    W obiekcie odbywają się widowiska kulturalne takie jak m.in. występy w ramach cyklu imprez plenerowych pt. „Kalejdoskopu gwiazd”.

  • Kiedy zostało założone miasto pruszkóe?
    Pruszków utworzony został w XV w.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Pruszków
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Groblowa 6
05-800 Pruszków

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/