Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Koncerty Pop Kasia Kowalska Akustycznie

Kasia Kowalska Akustycznie

Organizator: GALICJA PRODUCTIONS

Kasia Kowalska AkustycznieO wydarzeniu

O wydarzeniu

Kasia Kowalska Akustycznie w Krakowie! Zapraszamy na koncert 5 marca 2020 roku do Teatru Variete. Kasia Kowalska bilety na koncert już w sprzedaży.

Kasia Kowalska Kraków

Występ odbędzie się w ramach trasy „Kasia Kowalska 25”. Czeka nas magiczne widowisko przepełnione emocjami, niezwykłą energią wokalistki i mnóstwem przebojów, które wylansowała na przestrzeni 25 lat swojej kariery.


Kasia Kowalska – wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych artystek na polskiej scenie muzycznej. Ma w swoim dorobku wiele prestiżowych nagród, w tym Fryderyki, Superjedynki, MTV European Music Awards oraz ponad milion sprzedanych płyt. Każdy z jej albumów pokrył się multiplatyną.

Rok 2018 był dla Kasi Kowalskiej wyjątkowy. Obchodziła jubileusz 25-lecia pracy artystycznej i wydała swój nowy album pod tytułem „Aya”, na który jej fani czekali aż 10 lat. Otrzymała dwie nominacje do Fryderyków.

Podczas koncertów Kasi Kowalskiej rozbrzmiewają jej największe przeboje: „Prowadź mnie”, „Antidotum”, „A to co mam”, „Spowiedź”, „Być tak blisko”, „Co może przynieść nowy dzień”, „Coś optymistycznego”, „To co dobre” i wielu innych. Nie zabraknie również utworów z najnowszej płyty – między innymi promującego ją singla „Alannah (Tak niewiele chcę)”.

 

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też