Arena Pruszków

Arena Pruszków

BGŻ BNP PARIBAS ARENA w Pruszkowie jest nowoczesnym obiektem wielofunkcyjnym, spełniającym wszelkie wymogi organizacyjne dla imprez o charakterze typowo sportowym oraz kulturalno-rozrywkowym. Bogate zaplecze wspomagające: 2 sale konferencyjne, sala restauracyjna oraz pomieszczenia biurowe umożliwiają zorganizowanie konferencji, sympozjów i szkoleń.

Akustyka obiektu jest porównywalna do warunków Teatru Wielkiego w Warszawie, co jest ważnym elementem przy organizowaniu koncertów i wydarzeń muzycznych. Mistrzostwa Świata i Europy w kolarstwie torowym, występy estradowe, koncerty zespołów muzycznych oraz bankiet dla 1200 osób – to tylko nieliczne z imprez, które już odbyły się w BGŻ BNP PARIBAS ARENA. Hala posiada pełne zaplecze sanitarne, przyłącza elektryczne, wodne oraz telekomunikacyjne.

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Arena Pruszków
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Andrzeja 1
05-800 Pruszków

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/