Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemtaylor-swift-resale-sellsun-festivalfame-mma
Home Miejsce Stary Kampus SGGW

Stary Kampus SGGW

Warszawa, Nowoursynowska 166
Sprawdź wydarzenia
Stary Kampus SGGWOpisWydarzeniaWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Kampus SGGW to jeden z najlepiej zaplanowanych i wyposażonych zespołów edukacyjnych i badawczych w kraju. Na 70 hektarach zielonego terenu znajduje się ponad 1 500 pomieszczeń dydaktycznych, 60 pracowni komputerowych, 300 sal wykładowych i ćwiczeniowych, 24 aule, nowoczesna biblioteka, kliniki, zwierzętarnia, szklarnie, hale produkcyjne, obiekty sportowe i domy studenckie z ponad 4 tys. miejsc.

Całość uzupełnia starannie rozplanowana zieleń – kilka tysięcy drzew i krzewów doskonale komponujących się z nowoczesną architekturą budynków wydziałów i instytutów naukowych.

W najstarszej części kampusu znajduje się wpisany do rejestru zabytków zespół pałacowy Ursynów – siedziba władz rektorskich SGGW. Powstały w 1775 roku obiekt zamieszkiwały znamienite osobistości jak Julian Ursyn Niemcewicz, od którego imienia wzięła swoją nazwę południowa dzielnica Warszawy. Tuż przy nim znajduje się  rezerwat przyrody Skarpa Ursynowska – jeden z najbardziej malowniczo usytuowanych rezerwatów przyrody na Mazowszu.

Doskonale utrzymany i zaprojektowany kampus ułatwia i uprzyjemnia studiowanie. Jest też lubianym miejscem wycieczek mieszkańców Warszawy i turystów. Brama SGGW jest otwarta dla wszystkich.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też