Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce MULTIKINO Ursynów

MULTIKINO Ursynów

Warszawa, Aleja Komisji Edukacji Narodowej 60
MULTIKINO UrsynówOpisWydarzeniaObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Multikino Ursynów to kino znajdujące się na warszawskim Ursynowie pod adresem Aleja Komisji Edukacji Narodowej 60. Należy do sieci kin wielosalowych Multikino, które powstały w Polsce w 1995 roku. Obecnie w Polsce są 32 Multikina, w których znajdują się 263 sale kinowe o łącznej pojemności 55 278 miejsc. 

Multikino Ursynów

Multikino w dzielnicy Ursynów otworzono w 1999 roku. Było to drugie kino sieci w Polsce. Mieści się koło stacji metra Imielin. Na jego obszarze znajduje się aż 12 sal kinowych mieszczących w ponad 2 740 osób. Multikino Ursynów może się pochwalić dużą salą mieszczącą 504 fotele. W każdej z sal znajduje sie strefa VIP.

 

Goście Multikina Ursynów mogą też skorzystać z oferty barowej oraz odwiedzić kawiarnię Cavablanca. Obiekt spełnia również oczekiwania osób niepełnosprawnych. Kasy biletowe są otwierane 15 minut przed pierwszym seansem, a zamykane 15 minut po starcie ostatniego seansu. Bilety do kina  można jednak kupić również przez internet w formie tradycyjnej lub w formie vouchera Multikino. 

Repertuar Multikina Ursynów

W Multikinie Ursynów każdy fan filmów prezentowanych na dużym ekranie znajdzie coś dla siebie. Prezentowane są tu światowe hity, które można obejrzeć w komfortowych warunkach. Zarówno dorośli jak i dzieci na pewno będą zadowoleni z oferty jaką dostarczy im sieć kin. 

 

Źródło zdjęcia: Wikipedia, fot. Multikino S.A CC-BY-SA 4.0

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też