Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Artysta Michał Pałubski

Michał Pałubski

Michał PałubskiOpisWydarzeniaMichał Pałubski - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Michał Pałubski to jeden z najbardziej lubianych przedstawicieli polskiej branży rozrywkowej. Jest nie tylko stand-uperem/komikiem, ale ma za sobą również wieloletnią karierę kabaretową. Uważany za jednego z najśmieszniejszych ludzi w tym środowisku. Przychodząc na jego występy, można mieć pewność, że do domu wróci się w pełni usatysfakcjonowanym oraz z szerokim uśmiechem na twarzy. Michał występuje na scenie od wielu długich lat i zaskakuje swoją charyzmą, energią, doskonałym wczuciem w każdą rolę oraz łatwym nawiązywaniem kontaktu z publicznością. Nie wszystko jednak jest tak kolorowe, na jakie wygląda. W pewnym momencie swojego życia Michał miał swoje problemy zdrowotne, ale teraz stara się wychodzić na prostą i cieszyć publiczność swoimi przemyślanymi i dopracowanymi żartami.

Michał Pałubski - kariera kabaretowa

Michał Pałubski był członkiem kabaretowej grupy Formacja Chatelet (przede wszystkim z Adamem Małczykiem, Adamem Grzanką oraz Barbarą Tomkowiak). W 2019 roku Pałubski zdecydował się jednak na odejście z Formacji Chatelet, po czym na poważnie rozpoczął karierę stand-upera. W trakcie swojej wieloletniej przygody z Formacją Chatelet zdobył wiele cennych nagród kabaretowych, a jednym z najbardziej rozpoznawalnych programów grupy jest ten o nazwie "Foch". Występując na scenie kabaretowej wcielał się w przeróżne postacie, lecz chyba każdy odbiorca zna go przede wszystkim jako "Bubę"

Michał Pałubski - kariera stand-upowa

Przechodząc do krótkiego przeanalizowania dotychczasowej kariery stand-upowej Michała Pałubskiego warto oczywiście podkreślić to, że Michał na tej scenie nie ma tak dużego doświadczenia, jak inni koledzy ze środowiska stand-upowego, ale doświadczenie związane z występami kabaretowymi sprawiło, że bez większych problemów odnalazł się w nowej roli i zyskał ogromną grupę sympatyków. Aktualnie trudno wyobrazić sobie polską scenę stand-upową bez Michała Pałubskiego. To artysta, który słynie ze swoich nietuzinkowych żartów oraz wyjątkowego poczucia humoru. Potrafi improwizować, przekazywać emocje i wciągać ludzi w opowiadane na scenie historie. To właśnie wyróżnia najlepszych stand-uperów, a Michała Pałubskiego bez wątpienia można zaliczyć do tego grona. Jego najbardziej znane programy artystyczne to:

  • "Jak myślisz, że jest ok, to nie jest ok",
  • "Splot",
  • "Bardzo mi przykro, buby już nie będzie".

Michał jest prawdziwym artystą, który dobrze wie, czego chce od życia oraz swojej kariery. Dzięki temu jego popularność rośnie z każdym kolejnym dniem, a on sam czerpie z występów niewyobrażalną radość i cieszy się każdym dniem.

Michał Pałubski - powiązani artyści

Michał Pałubski w trakcie swoich wieloletnich występów na scenie występował już z takimi artystami, jak: Adam Małczyk, Adam Grzanka, Barbara Tomkowiak, Jasiek Borkowski, Wojtek Kamiński, Jakub Poczęty, Mikołaj Cieślak, Michał Czernecki, Rafał Zbieć, Igor Kwiatkowski, Adrianna Borek, Kamil Piróg czy też Jarosław Sadza i Karol Golonka.

Źródło zdjęcia: PAP

Wydarzenia

Michał Pałubski - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Michał Pałubski?

Miejscowości, w których Michał Pałubski wystąpi w najbliższym czasie: Tychy, Katowice.

Gdzie i kiedy urodził się Michał Pałubski?
Michał Pałubski urodził się 3 marca 1979 roku w Piotrkowie Trybunalskim.
Czy Michał Pałubski specjalizuje się jedynie w występach stand-upowych?
Michał Pałubski jest nie tylko stand-uperem, ale ma za sobą również wieloletnią przygodę kabaretową z Formacją Chatelet (m.in. postać "Buby"), z którą zdobył wiele nagród i stworzył z nią m.in. program o nazwie "Foch".
Z jakimi artystami występował już Michał Pałubski?
Michał Pałubski występował już z takimi artystami, jak: Adam Małczyk, Adam Grzanka, Barbara Tomkowiak, Jasiek Borkowski, Wojtek Kamiński, Jakub Poczęty, Mikołaj Cieślak, Michał Czernecki, Rafał Zbieć, Igor Kwiatkowski, Adrianna Borek, Kamil Piróg czy też Jarosław Sadza i Karol Golonka.
Jakie programy artystyczne ma na swoim koncie Michał Pałubski?
Michał Pałubski ma na swoim koncie takie programy artystyczne, jak: "Jak myślisz, że jest ok, to nie jest ok", "Splot" oraz "Bardzo mi przykro, buby już nie będzie".
W jakich polskich miastach występował już Michał Pałubski?
Michał Pałubski występował już w takich miastach, jak: Warszawa, Kalisz, Leszno, Zduńska Wola, Chrzanów, Konin, Pruszków, Nowy Sącz, Olsztyn czy też Czeladź.

Fani lubią też

Zobacz też