Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Plaża Wilanów (przy Urzędzie Dzielnicy Wilanów)

Plaża Wilanów (przy Urzędzie Dzielnicy Wilanów)

Warszawa, Franciszka Klimczaka 2
Plaża Wilanów (przy Urzędzie Dzielnicy Wilanów)OpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Plaża Wilanów to idealne miejsce na spędzenie czasu w weekendowe, ciepłe popołudnie. Obszar ten zlokalizowany jest około 30 minut jazdy samochodem od ścisłego centrum stolicy. Mieszkańcy Wilanowa i pobliskich miejscowości mogą skorzystać z licznych atrakcji, jakie znaleźć można na plaży – na terenie funkcjonuje bogate zaplecze gastronomiczne, kino na leżakach, plac zabaw czy siłownia plenerowa. Plaża Wilanów stanowi także atrakcyjny punkt różnorodnych wydarzeń kulturalno-sportowych – do tej pory warszawiacy mieli okazję wziąć udział w koncertach, festiwalach i eventach tematycznych, które dedykowane były rodzinom z dziećmi.

Plaża Wilanów – wydarzenia sportowe

Na terenie Plaży Wilanów odbył się Rodzinny Festiwal Sportu dla Dzieci Wannado. Jak zaznaczył Artur Buczyński, Zastępca Burmistrza Dzielnicy Wilanów, program wydarzenia skonstruowany został w taki sposób, aby każdy uczestnik znalazł atrakcję dla siebie. Na plaży zorganizowano różnorodne zabawy, m.in. rozgrywki w piłkę nożną, siatkówkę, tenis ziemny czy rugby. Chętni mogli spróbować swoich sił także w lekkoatletyce, zapasach czy gimnastyce artystycznej. Bilety na wydarzenie nie były konieczne – wstęp był bezpłatny.

Plaża Wilanów – bilety na koncerty

Jakie imprezy muzyczne organizuje Plaża Wilanów? Koncerty za każdym razem przyciągają całą masę zainteresowanych. Na plaży odbył się m.in. event z okazji Dni Wilanowa, podczas którego mieszkańcy dzielnicy mieli okazję zobaczyć na żywo takie polskie gwiazdy, jak Sarsa, Blue Cafe czy Zakopower.

Sarsa, a właściwie Marta Markiewicz, to polska piosenkarka i autorka tekstów, która swoją muzyczną przygodę rozpoczęła śpiewając w zespołach Fluktua oraz Sarsa Parilla. Artystka brała także udział w słynnych telewizyjnych talent show, takich jak Must Be the Music. Tylko muzyka, X Factor oraz The Voice of Poland.

Blue Cafe to z kolei zespół popowo-jazzowy, którego utwory bogate są dodatkowo w dźwięki rytmów latynoskich, soulu oraz funky. Popularne utwory muzyków, to m.in. "Buena", "Czas nie będzie czekał" oraz "You May Be in Love".

Publiczność tańczyła i śpiewała również podczas koncertu zespołu Zakopower. Popularna folkowa grupa zaprezentowała gościom swoje słynne utwory, które wzbogacone są często o jazzowe oraz rockowe brzmienia.

Warto także dodać, że z atrakcji mogli skorzystać także miłośnicy aktywności fizycznej. Na plaży odbył się wspólny trening z Ewą Chodakowską – słynną trenerką personalną, która od lat rozkochuje Polki w zdrowym trybie życia.

Plaża Wilanów – wydarzenia tematyczne

Latem ubiegłego roku zorganizowano niezwykły event dla matek i dzieci, który odbył się na Plaży w Wilanowie. Wydarzenie to pełne było atrakcji zarówno dla dorosłych, jak i dzieci oraz młodzieży. W harmonogramie imprezy znalazły się m.in. piknik, zjazd food trucków oraz koncert takich gwiazd, jak Dawid Kwiatkowski czy Carla Fernandes. Wieczorem uczestnicy zabawy mogli wziąć udział w Nocnym Festiwalu Eksplozji Kolorów. Bilety na wydarzenie nie były obowiązkowe – wstęp na imprezę był wolny.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Plaża Wilanów?
Plaża Wilanów znajduje się w Warszawie u zbiegu ulic Klimczaka, Wilanowskiej i Przyczółkowej.
Jakie wydarzenia odbywają się na Plaży Wilanów? Bilety na imprezy
Imprezy sportowe to niejedyne eventy, jakie organizuje Plaża Wilanów. Koncerty również cieszą się popularnością wśród mieszkańców dzielnicy. Bilety na wydarzenia dostępne są często w sprzedaży elektronicznej.
Kiedy została otworzona Plaża Wilanów?
Plaża Wilanów została otwarta kilkanaście lat temu.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też