Rusina

Rusina

Przedstawiamy rapera Rusina, który swoimi utworami podbił serca wielu Polaków oraz zyskał ogromny rozgłos i tym samym trafił do mainstreamu.

 

Rusina - kim jest ten artysta?

Należy on do młodego pokolenia artystów, ponieważ ma nieco ponad 20 lat. Pomimo tak młodego wieku, może poszczycić się sporą listą utworów, które zdobywają coraz to większą popularność. Pozytywnie rokująca liczba fanów Rusiny, daje swoje odzwierciedlenie w liczbach wyświetleń na takich platformach jak YouTube czy Spotify. Warto wspomnieć również, iż swoje pierwsze kroki artysta stawiał już w trzeciej klasie gimnazjum. Jednak te wszystkie utwory, nie powstałyby bez współpracy z ekipą, w której każdy z jej członków ma powierzone zadanie.

 

Learnhowtohustle trudni się produkcją i montażem, Lister - grafiką, natomiast Rusina odpowiada za oprawę muzyczną. Wszyscy z powyżej wymienionych, dopełniają się nawzajem, tworząc zgraną grupę. W rozwoju artystycznym, Rusinie pomogły również media społecznościowe. Aktywnie udziela się na Instagramie pod nazwą @rusinarusinarusina - profil ten posiada oficjalną weryfikację. 

Rusina - gatunek muzyczny

Jednym z powodów, dzięki któremu Rusina osiągnął sporą popularność, jest wejście na scenę muzyczną w odpowiednim czasie. Rap jest obecnie jednym z gatunków muzycznych, cieszących się największym uznaniem. Utwory hip-hopowe są powszechnie słuchane nie tylko przez młodzież, ale również przez starsze pokolenia.

 

Rusina jest przedstawicielem młodego pokolenia raperów, którzy zapowiadają się niezwykle obiecująco.

Jego utwory są szczególnie doceniane za prawdę i uczciwość. Niosą za sobą ogromny ładunek emocjonalny, a każde słowo odzwierciedla osobowość artysty. Jego wszystkie przeżycia, zarówno radości, jak i smutki, pierwsze zauroczenia oraz chwile zwątpienia. Muzyka zaczęła być polem do wylewania uczuć młodego artysty, co przyciągnęło spore grono zainteresowanych. Utwory Rusiny są również melodyjne i przystępne, dzięki czemu są uniwersalne i mogą z powodzeniem wpisać się w gusta każdego słuchacza. Jak sam powiedział, dla niego muzyka jest "czymś więcej".

Dorobek artysty

W marcu 2022 roku Rusina stał się częścią popularnej wytwórni Def Jam Recordings Poland. Już następnego miesiąca, artysta zadebiutował w przestrzeni internetowej wraz z albumem pt. "Energia Wygrywania". Jest to owoc ciężkiej pracy, w którą zaangażowana była cała ekipa Rusiny. Co warte uwagi, do powstania owej płyty przyczynili się tacy raperzy, jak Young Igi, Pikers, Koneser, Bary oraz Vkie. 

 

Poznaj innych artystów, z którymi wystąpi Rusina: Key Glock, Young Multi, Lucki, Maxo Kream, Unotheactivist, Ferg, Malik Montana, White Widow, City Morgue, Jack Harlow, Fivio Foreign, Vkie, Dababy, Gugu Gang,

 

Rusina - Często zadawane pytania

  • Pierwszy pseudonim artystyczny tego wykonawcy to Rus.
  • Rusina udzielił wywiadu Gargamelowi, który w przeszłości zajmował się nagrywaniem wideoblogów, a także filmów o tematyce komediowej, ażeby w ostatnich latach swojej działalności przejść do dzielenia się swoimi przemyśleniami na różne tematy.
  • Produkcją utworów Rusiny trudni się learnhowtohustle, który zyskał miano najbardziej znaczącego producenta aktualnego trapowego podziemia.
  • Wykonawca ten ma 22 lata, jednak jego utwory wyróżniają się wysokim poziomem dojrzałości.
  • Rusina jest często zestawiany z takimi wykonawcami, jak Young Igi, Mata czy Young Leosia. Są oni niekwestionowanym autorytetem dla sporej części polskiej młodzieży, osiągając ogromny sukces, jeśli chodzi o scenę muzyczną.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Rusina
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/