Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo

Beteo

BeteoOpisWydarzeniaBeteo - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Beteo (Adrian Połoński) to utalentowany raper pochodzący ze Świebodzina, który na polskiej rap scenie występuje od kilku dobrych lat. Początkowo trudno było prognozować, że osiągnie tak wielki sukces, ale teraz ma na swoim koncie współprace z najlepszymi polskimi raperami i nie zamierza się zatrzymywać. Beteo urodził się w 1995 roku, a więc jest artystą młodego pokolenia, który ma jeszcze czas na to, aby w pełni rozwinąć skrzydła. Nie narzeka jednak na brak popularności, ponieważ jego muzyki słucha duże grono młodszych odbiorców, lecz na uwagę zasługuje również to, że jego fanami są też przedstawiciele nieco bardziej doświadczonego pokolenia. 

Beteo - krótka historia

Na dobrą sprawę poważna rap kariera Beteo zaczęła się w okolicach 2013 roku. Oczywiście na początku trudno było mu się przebić do polskiej rap czołówki, ale cały czas dawał z siebie wszystko i notował nieustanny progres. Poskutkowało to nawiązaniem współpracy z SBM Label. Beteo jest nie tylko raperem, ale też uzdolnionym autorem tekstów. Jego pierwsza płyta pojawiła się w 2016 roku i nosiła nazwę "Jeden jedyny". Spotkała się z pozytywnym odbiorem ze strony polskich słuchaczy, dlatego też artysta postanowił jeszcze bardziej zainwestować w swoją karierę i przekonać do siebie zdecydowanie większą grupę odbiorców. Szczerze można przyznać, że ten cel został spełniony. Beteo występował na koncertach już w wielu polskich miastach i zadziwiał publiczność swoim wyjątkowym talentem. Można było go podziwiać m.in. w Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Szczecinie, Łodzi, Lublinie, Gdańsku, Warszawie, Iławie, Zielonej Górze, Rybniku czy też Krakowie.

Beteo - dotychczasowy dorobek muzyczny

Najwyższa pora zabrać się za dokładne przeanalizowanie dotychczasowego dorobku muzycznego rapera o pseudonimie Beteo, a jest o czym opowiadać. Poza pierwszą płytą pod tytułem "Jeden jedyny" Beteo ma na swoim koncie również kilka innych albumów i EP-kę. Chodzi o takie krążki, jak:

 • "Bejbi" - album,
 • "Nowy pop" - album,
 • "Nowy rap" - EP-ka,
 • "Hoodie" - album,
 • "Palma na blokach" - album.

Oczywiście to tylko początek jego wspaniałego dorobku, ponieważ artysta zdołał już wydać wiele ciekawych kawałków, które towarzyszą słuchaczom na każdej imprezie. Wśród nich na szczególną uwagę zasługują przede wszystkim takie numery, jak: "Hit na wakacje", "Hood love", "Kocha, nie kocham", "Palma na blokach", "Głupio wyszło", "Besos", "Wszystkie nasze byłe", "Jegomość", "Jest si", "Widok block", "Chodź na podwórko", "Nowe auta", "Por Favor", "Juice", "Głośniej", "Nowa Ziemia" czy też "Love Show". 

Beteo - powiązani artyści i współpraca

Mimo stosunkowo młodego wieku Beteo współpracował już z wieloma cenionymi artystami na polskim rynku muzycznym. To odważny, pewnie kroczący do celu, w stu procentach świadomy i utalentowany raper, z którym dobrze nagrywa się wspólne kawałki i tworzy wyjątkowe projekty, więc nic dziwnego w tym, że jest szanowany przez szeroko pojęte rap środowisko. Beteo współpracował m.in. z takimi artystami, jak:

 • Białas,
 • Bedoes,
 • Żabson,
 • ReTo,
 • Kronkel Dom,
 • White 2115,
 • Kinny Zimmer,
 • Solar,
 • Fukaj,
 • Adi Nowak,
 • Mata,
 • Janusz Walczuk,
 • Jan-Rapowanie,
 • Lanek.

Beteo na każdym koncercie zostawia na scenie całego siebie, a publiczność po prostu to w nim uwielbia. Dzięki temu w krótkim czasie stał się jednym z najbardziej popularnych raperów młodego pokolenia w Polsce i przebojem wdarł się na rap scenę, nie zamierzając z niej zbyt szybko schodzić.

Wydarzenia

Beteo - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Beteo?

Miejscowości, w których Beteo wystąpi w najbliższym czasie: Giżycko, Kołobrzeg.

Jak właściwie nazywa się i skąd pochodzi raper o pseudonimie Beteo?
Beteo w rzeczywistości nazywa się Adrian Połoński i pochodzi ze Świebodzina. Urodził się w 1995 roku, a oprócz tego, że jest raperem, jest też autorem tekstów i specjalizuje się w muzyce rap (hip-hop) oraz trap.
Z jakimi wytwórniami płytowymi jest kojarzony Beteo?
Beteo jest kojarzony przede wszystkim z jedną wytwórnią płytową, a mianowicie z SBM Label.
Jakie są najpopularniejsze kawałki Beteo?
Beteo ma na swoim koncie wiele cenionych numerów, ale wśród najbardziej popularnych znajdują się m.in.: "Hit na wakacje", "Hood love", "Kocha, nie kocham", "Palma na blokach", "Głupio wyszło", "Besos", "Wszystkie nasze byłe", "Jegomość", "Jest si", "Widok block", "Chodź na podwórko", "Nowe auta", "Por Favor", "Juice", "Głośniej", "Nowa Ziemia" czy też "Love Show".
Z jakimi artystami współpracował/współpracuje Beteo?
Beteo współpracował/współpracuje z takimi artystami, jak: Białas, Bedoes, Żabson, ReTo, Kronkel Dom, White 2115, Kinny Zimmer, Solar, Fukaj, Adi Nowak, Mata, Janusz Walczuk, Jan-Rapowanie oraz Lanek.

Fani lubią też

Zobacz też