Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemopener-festivalolsztyn-green-festival
Home Artysta City Morgue

City Morgue

City MorgueOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

City Morgue to amerykański duet świetnych muzyków, który pochodzi z Nowego Jorku. Został założony w 2017 roku i funkcjonuje do chwili obecnej. Muzyka w jakiej tworzą to hip-hop, rap i metal. W skład zespołu wchodzą: Vincius SosMula Sosa i Junius ZillaKami Rogers. Zespół może pochwalić się wieloma koncertami również w Polsce, gdzie zawsze wita ich ogromna grupa wiernych fanów. SosMula czyli Vincius Sosa, który urodził się w Sao Paulo 19 kwietnia 1988 roku wyemigrował do Stanów Zjednoczonych w wieku 2 lat. Niestety wczesna młodość przebiegała dość burzliwie i artysta spędził pewien czas w więzieniu. Po opuszczeniu go, poznał się z ZillaKami, z którym założył zespół City Morgue. ZillaKami czyli Junius Rogers, urodził się 20 września 1999 roku w Islip. Ten młody chłopak może pochwalić się ogromnymi osiągnięciami muzycznymi. 

City Morgue - kariera muzyczna 

Amerykański duet City Morgue na scenie muzycznej funkcjonuje od 2017 roku. Okazuje się, że przed założeniem zespołu jego członkowie również byli aktywni muzycznie. ZillaKami, czyli Junius Rogers współpracował z 6ix9ine w Nowym Jorku. To właśnie on jest autorem wielu ich piosenek. Nie tylko rapuje, ale również pisze teksty piosenek.

 

Współpraca z zespołem 6ix9ine zakończyła się w mało przyjemnych okolicznościach, a mężczyzna trafił do więzienia. Po wyjściu poznał się z Vinciusem Sosą, znanym pod pseudonimem SosMula. Zaczęli tworzyć muzykę, szczególnie po owocnym spotkaniu z producentem muzycznym Thraxx, czyli Bouabdallahem Sami Nehari. Dzięki temu duet stworzył wiele znanych utworów muzycznych jak np. "Blakk Glass", "Sk8 Head", "33rd" i "Shinners 13". Współpraca dwóch artystów w ramach City Morgue zaowocowała wydaniem wielu innych znanych singli takich jak: "Lamborghini Getaway" i "Snow On The Bluff", które wkroczyły do mainstreamu. Ich twórczość to jedno z najważniejszych dzieł wytwórni Hikari Ultra. Utwory zespołu City Morgue to połączenie rapu, metalu i hip-hopu. To odważne połączenie, które posiada niezwykły pazur. Muzyka zespołu ze względu na swoją dynamikę cieszy się ogromną popularnością.

 

To niezwykłe brzmienia, które są wprost inspirujące dla wszystkich słuchaczy. Ogromny talent chłopaków - członków zespołu pozwala na tworzenie niezwykłej muzyki. Warto wiedzieć, że duet City Morgue rozwija się w zawrotnym tempie, a bilety na ich koncerty wyprzedają się błyskawicznie. W 2018 roku zespół wydał swój pierwszy album, czyli rok po rozpoczęciu oficjalnej działalności duetu. To "City Morgue Vol 1: Hell Or High Water", który zapadł w pamięć wielu osobom. Praktycznie każdego roku City Morgue wypuszcza nowe utwory w formie albumu, dzięki czemu skutecznie zaspokajają apetyt na muzykę swoich fanów. 

 

Zespół City Morgue wydał cztery albumy, które cieszą się ogromną sławą i popularnością. 

  • "City Morgue Vol 1: Hell Or High Water" - 2018;
  • "City Morgue Vol 2: As Good As Dead" - 2019;
  • "Toxic Boogaloo" - 2020;
  • "City Morgue Vol 3: Bottom Of The Barrel" - 2021.

Można mieć pewność, że następne lata będą obfitowały w wiele innych brzmień, idealnie przygotowanych, napisanych i wydanych. Wszystko przez wzgląd na ogromny talent obu muzyków. Są oni utalentowani, pełni pasji i pomysłu na tworzenie nowych i niezapomnianych utworów.

Współprace zespołu City Morgue 

City Morgue może pochwalić się występem na trasie koncertowej Curry'ego Ta13oo. W 2018 roku, a dokładnie 19 listopada City Morgue wyprzedało bilety na swój pierwszy koncert w Nowym Jorku, a dokładnie na Brooklynie w Saint Vitus Bar. Zespół City Morgue może pochwalić się także występem na trasie  $uicideboy$ Grey Day w 2019 roku przez około miesiąc, koncertowali wraz z zespołem przez wiele dni, występując w różnych miastach.

 

 

Poznaj innych artystów, z którymi wystąpi City Morgue: Key Glock, Young Multi, Lucki, Maxo Kream, Unotheactivist, Rusina, Ferg, Malik Montana, White Widow, Jack Harlow, Fivio Foreign, Vkie, Dababy, Gugu Gang,

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Co to jest City Morgue?
City Morgue to amerykański duet muzyczny, który powstał w 2017 roku w Nowym Jorku.
Kto wchodzi w skład zespołu City Morgue?
W skład zespołu wchodzą Sos Mula, czyli Vincius Sosa z Harlemu i ZillaKami, czyli Junius Rogers z Bay Shore.
Jak nazywa się debiutancki album City Morgue?
Debiutancki album to "City Morgue Vol 1: Hell Or High Water" wydany w 2018 roku.
Jak nazywają się popularne piosenki zespołu City Morgue?
City Morgue stworzył wiele znanych utworów muzycznych jak np. "Blakk Glass", "Sk8 Head", "33rd", "Shinners 13", a także "Lamborghini Getaway" i "Snow On The Bluff".
Gdzie wkrótce wystąpi City Morgue?
Zespół City Morgue wystąpi na Clout Festival 2022 - Worldwide Rap Festiwal w dniach 13 i 14 lipca w Warszawie.

Fani lubią też

Zobacz też