Newsletter

shared.category-mega-menu.onTime

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Artysta Ozzy Osbourne

Ozzy Osbourne

Ozzy OsbourneOpisWydarzeniaFani lubią też

Opis

Ozzy Osbourne koncert online to okazja do usłyszenia na żywo jednego z najbardziej znanych muzyków na świecie. Stream poniżej. 

 

 

Ozzy Osbourne (właściwie John Michael Osbourne) to urodzony 3 grudnia 1948 roku w Birmingham brytyjski wokalista i autor tekstów, znany przede wszystkim z heavymetalowego, legendarnego zespołu Black Sabbath oraz kariery solowej. Laureat wielu branżowych nagród (w tym Grammy), członek Rock and Roll Hall Of Fame.

 

Celebryta znany z popularnego na początku XXI wieku reality show Rodzina Osbourne'ów  (The Osbournes). Ma na koncie kilkanaście płyt - 7 z Black Sabbath (ostatnia 13 z 2013 roku) oraz 11 solowych (ostatnia Scream z 2010 roku). Wydawnictwa te sprzedały się na świecie w wielomilionowych nakładach, zapewniając Ozzy'iemu stałe miejsce w historii muzyki - nie tylko cięższych jej odmianach, ale również muzyce popularnej.

Ozzy Osbourne koncerty 

Artysta wielokrotnie wzbudzał kontrowersje - wystarczy wspomnieć historię z odgryzionymi głowami nietoperza czy gołębia, które to uzyskały już status kultowy. Warto zaznaczyć, że inspiracje twórczością Ozzy'iego deklarują inni najważniejsi muzycy w historii rocka: James Hetfield (Metallica), Zakk Wylde (Black Label Society), Dave Grohl (Nirvana, Foo Fighters) i wielu innych. Warto wspomnieć, że Ozzy wielokrotnie pojawiał się na wielkim ekranie np. Moulin Rouge!, Sunset Strip czy... Gnomeo i Julia. Ozzy Osbourne  w  Polsce wystąpił ostatnio w 2018 roku - artysta został headlinerem IMPACT FESTIVAL, który odbył się w Tauron Arenie Kraków. Koncerty Ozzyego Osbourne'a za każdym razem są wielkim wydarzeniem. 

 

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

Fani lubią też

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławLidzbark WarmińskiGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn