Newsletter

Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmergala-ksw

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Artysta Janusz Radek

Janusz Radek

Janusz RadekOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Janusz Radek  to znany polski wokalista i aktor teatralnych inscenizacji muzycznych. Od początku swojej artystycznej działalności Janusz Radek rozszerzał swoją działalność artystyczną na coraz to nowsze muzyczne przestrzenie.

Początek kariery Janusza Radka

Janusz Radek swoją karierę rozpoczynał od wykonywania piosenek poetyckich, m.in. aranżacji utworów Leopolda Staffa, Bolesława Leśmiana. Na początku lat 90. Radek zaangażował się w działalność kabaretową, występował również w zespołach rockowych i punkrockowych. Był także jednym z solistów Tryptyku Świętokrzyskiego z muzyką Piotra Rubika.

Koncert online Janusza Radka 

Zapraszamy na koncert online Janusza Radka z zespołem, podczas którego zaprezentuje swoje utwory. Stream poniżej.  

 

 

Powracająca na jego koncerty publiczność, to zarówno widzowie w różnym wieku, jak i słuchacze cechujący się różnymi gustami muzycznymi.  Koncerty Janusza Radka to za każdym razem wiele pozytywnych emocji. Artysta pojawił się na festiwalu Ethno Jazz Festival we Wrocławiu - bilety na koncert Janusza Radka dostępne na eBilet.pl!

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Kiedy urodził się Janusz Radek?
Janusz Dariusz Radek, urodzony 6 kwietnia 1968 roku w Starachowicach, jest polskim wokalistą i aktorem teatralnych inscenizacji muzycznych.
Jaką muzykę tworzy Janusz Radek?
Janusz Radek tworzy muzykę w gatunku rock oraz pop.
Jak Janusz Radek rozpoczął swoją karierę muzyczną?
Janusz Radek swoja karierę rozpoczynał od śpiewania poetyckiego, komponował piosenki do tekstów Bolesława Leśmiana, Leopolda Staffa oraz E.E Cummingsa.
Z jakimi recitalami występuje Janusz Radek?
Pierwszy recitalem, z którym występował Janusz Radek był recital pod tytułem "Królowa Nocy", który powstał 22 marca 2004 roku. Brał udział również w takich występach jak: "Dziękuje za miłość", "Z ust do ust" czy "Popołudniowe przejażdżki".
Czy Janusz Radek ma dzieci?
Janusz Radek obecnie jest ojcem dwóch córek, Zuzanny oraz Anieli.

Fani lubią też

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn