Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemtaylor-swift-resale-sellsun-festivalfame-mma
Home Artysta Michał Koterski

Michał Koterski

Sprawdź wydarzenia
Michał Koterski SzczegółyOpisWydarzeniaMichał Koterski - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Szczegóły

wiek:
44 lata
data urodzenia:
29.12.1979
miejsce urodzenia:
Kraków
dyscyplina:
Aktor (filmowy, serialowy i teatralny), prezenter telewizyjny oraz satyryk
social media:

Opis

Michał Koterski to urodzony w 1979 roku w Krakowie polski aktor, prezenter telewizyjny oraz satyryk. Jest synem reżysera Marka Koterskiego. Studiował scenopisarstwo w Warszawskiej Szkole Filmowej, założonej w 2004 roku przez Fundację Edukacji i Sztuki Filmowej Macieja Ślesickiego i Bogusława Lindy.

Rozwój kariery aktorskiej Michała Koterskiego

Debiut Michała Koterskiego na dużym ekranie miał miejsce w 1999 roku. Wcielił się wtedy w Sylwusia, syna Adama Miauczyńskiego w filmie Marka Koterskiego Ajlawju. W kolejnych latach wystąpił jeszcze w dwóch filmach, którego reżyserem był jego ojciec. Były to produkcje Dzień świra z 2002 roku i Wszyscy jesteśmy Chrystusami z 2006 roku.

 

W 2010 roku pojawił się w roli Kubusia w filmie Adama Dobrzyckiego Projekt dziecko, czyli ojciec potrzebny od zaraz  i Łysego w filmie Marcina Wrony Chrzest. W 2018 roku można było go zobaczyć w filmie Marka Koterskiego 7 uczuć - wcielił się w rolę Adasia Miauczyńskiego.

 

W 2006 zagrał w jedną z głównych ról, Słonia, w serialu TVP1 Królowie śródmieścia. Od 2009 roku  występuje w serialu Polsatu Pierwsza miłość. Od 2010 gra również epizodyczne role w serialu Świat według Kiepskich.

 

Michał Koterski zajmuje się również dubbingiem. W 2007 roku brał udział przy produkcji 7 krasnoludków: Las to za mało – historia jeszcze prawdziwsza  (Pinokio). Jego głos można usłyszeć również w filmie animowanym Jeż Jerzy (Zenek).

Michał Koterski spektakle

Aktor występuje zarówno w telewizji jak i na deskach teatrów. W 2022 roku jego grę aktorską będzie można było podziwiać między innymi w komedii Chcesz się bawić? Zadzwoń! W spektaklu zagrał u boku między innymi Dominiki Gwit czy Marka Włodarczyka.

 

 

Zobacz też: Barbara Kurdej-Szatan, Michał Żebrowski, Marcin Mroczek, Dorota Stalińska, Kamil Kula, Małgorzata Potocka, Jan Frycz, Szymon Bobrowski, Jakub Sasak, Joanna Moro, Zbigniew Suszyński, Mikołaj Grabowski, Michał Rosiński, Michał Sitarski, Piotr Miazga, Monika Obara, Anna Oberc, Jędrzej Hycnar, Maciej Tomaszewski, Anna Gornostaj,

 

Wydarzenia

Michał Koterski - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Michał Koterski ?

Miejscowości, w których Michał Koterski wystąpi w najbliższym czasie: Opole, Suwałki, Kraków, Poznań, Warszawa, Wrocław.

Fani lubią też

Zobacz też