Newsletter

Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppershans-zimmergala-kswsting

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Artysta Michał Koterski

Michał Koterski

Michał Koterski OpisWydarzeniaMichał Koterski - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Michał Koterski to urodzony w 1979 roku w Krakowie polski aktor, prezenter telewizyjny oraz satyryk. Jest synem reżysera Marka Koterskiego. Studiował scenopisarstwo w Warszawskiej Szkole Filmowej, założonej w 2004 roku przez Fundację Edukacji i Sztuki Filmowej Macieja Ślesickiego i Bogusława Lindy.

Rozwój kariery aktorskiej Michała Koterskiego

Debiut Michała Koterskiego na dużym ekranie miał miejsce w 1999 roku. Wcielił się wtedy w Sylwusia, syna Adama Miauczyńskiego w filmie Marka Koterskiego Ajlawju. W kolejnych latach wystąpił jeszcze w dwóch filmach, którego reżyserem był jego ojciec. Były to produkcje Dzień świra z 2002 roku i Wszyscy jesteśmy Chrystusami z 2006 roku.

 

W 2010 roku pojawił się w roli Kubusia w filmie Adama Dobrzyckiego Projekt dziecko, czyli ojciec potrzebny od zaraz  i Łysego w filmie Marcina Wrony Chrzest. W 2018 roku można było go zobaczyć w filmie Marka Koterskiego 7 uczuć - wcielił się w rolę Adasia Miauczyńskiego.

 

W 2006 zagrał w jedną z głównych ról, Słonia, w serialu TVP1 Królowie śródmieścia. Od 2009 roku  występuje w serialu Polsatu Pierwsza miłość. Od 2010 gra również epizodyczne role w serialu Świat według Kiepskich.

 

Michał Koterski zajmuje się również dubbingiem. W 2007 roku brał udział przy produkcji 7 krasnoludków: Las to za mało – historia jeszcze prawdziwsza  (Pinokio). Jego głos można usłyszeć również w filmie animowanym Jeż Jerzy (Zenek).

Michał Koterski spektakle

Aktor występuje zarówno w telewizji jak i na deskach teatrów. W 2022 roku jego grę aktorską będzie można było podziwiać między innymi w komedii Chcesz się bawić? Zadzwoń! W spektaklu zagrał u boku między innymi Dominiki Gwit czy Marka Włodarczyka.

 

 

Zobacz też: Barbara Kurdej-Szatan, Michał Żebrowski, Marcin Mroczek, Dorota Stalińska, Kamil Kula, Małgorzata Potocka, Jan Frycz, Szymon Bobrowski, Jakub Sasak, Joanna Moro, Zbigniew Suszyński, Mikołaj Grabowski, Michał Rosiński, Michał Sitarski, Piotr Miazga, Monika Obara, Anna Oberc, Jędrzej Hycnar, Maciej Tomaszewski, Anna Gornostaj,

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone
My baby, czyli rodzinny biznes

My baby, czyli rodzinny biznes

12.06-16.09.2023

Bydgoszcz, Olsztyn, Poznań i inne

The Strings

The Strings

18.06-10.12.2023

Kraków, Łódź, Lublin i inne

Wąsik

Wąsik

25.06.2023

Warszawa

Mayday 2

Mayday 2

02.07.2023

Wrocław

DAMSKI BIZNES

DAMSKI BIZNES

08.09-31.12.2023

Gdańsk, Katowice, Kielce i inne

Michał Koterski - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Michał Koterski ?

Miejscowości, w których Michał Koterski wystąpi w najbliższym czasie: Poznań, Warszawa, Wrocław, Bydgoszcz, Gdańsk, Olsztyn, Łódź, Katowice, Toruń, Kielce, Lublin, Kraków.

Fani lubią też

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn