Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadlofame-mma
Home Artysta Anna Oberc

Anna Oberc

Anna ObercOpisWydarzeniaAnna Oberc - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Anna Oberc jest uznawana za jedną z najbardziej intrygujących aktorek swojego pokolenia. Ta urodzona w 1979 roku białostoczanka ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie, w tym mieście rozpoczynała też swoją karierę.

Anna Oberc i rozwój kariery aktorskiej 

Anna Oberc swoje pierwsze spektakle odbyła w legendarnym Teatrze STU. Tam debiutowała w spektaklu "Śleboda, czyli powaby życia" w reżyserii Waldemara Śmigasiewicza. Potem przyszły role w "Zemście" Fredry, "Sztuce kochania" Książka, czy "Krółu Learze" reżyserowanym przez Krzysztofa Jasińskiego. Kraków jednak nie wystarczał Annie Oberc. Grywała także w spektaklach szeregu teatrów warszawskich. Pojawiała się w "Och-Teatrze", czy w Teatrze Studio Buffo.

 

Urzekała widzów swoim głosem, temperamentem i niecodziennym rodzajem talentu wokalnego i cały czas nie przestaje tego robić. Zresztą nie tylko widownia teatralna miała okazję poznać Annę Oberc.  Aktorka ma na swoim koncie również wiele ról w popularnych serialach, takich jak "Samo życie", "Na dobre i na złe", czy "Wiadomości z drugiej ręki". Rozwijała się także jej kariera filmowa, pojawiła się w "Fenomenie"  reżyserowanym przez T. Paradowicza, czy "Rysie" M. Rosy. W 2016 roku była nawet w gronie nominowanych do zdobycia statuetki w kategorii „Nadzieja Plejady” podczas Wielkiej Gali Gwiazd Plejady.

 

Wydarzenia

Anna Oberc - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Anna Oberc?

Miejscowości, w których Anna Oberc wystąpi w najbliższym czasie: Kraków, Bolesławiec, Legnica, Konin, Nowy Targ, Rzeszów, Zawiercie, Kielce, Przemyśl, Wolbrom, Mińsk Mazowiecki.

Fani lubią też

Zobacz też