Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalhans-zimmerskoki-narciarskiegala-kswbody-worlds-vital
Home Artysta Monika Obara

Monika Obara

Monika ObaraOpisWydarzeniaMonika Obara - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Monika Obara aktorka teatralna, filmowa oraz serialowa. Ceniona za grę aktorską oraz zaangażowanie we własną pracę. Przyjrzyjmy się barwnej postaci z bliska. 

Monika Obara i jej historia

Monika Obara urodziła się oraz wychowała w Lublinie. Grała w Teatrze Panopticum jeszcze w czasie nauki w liceum. W 2004 roku stała się profesjonalną aktorką, kończąc Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi. Od tego czasu jej kariera zawodowa rozwija się niezwykle dynamicznie.

Życie prywatne Moniki Obary owiane jest tajemnicą. W celu ochrony swojej rodziny oraz przyjaciół, aktorka nie udziela żadnych informacji o swoim życiu dla opinii publicznej. 

Dorobek artystyczny Moniki Obary

Od 2006 roku jest aktorką etatową Teatru Studio w Warszawie. Pracowała także w Teatrze Polskim w Bydgoszczy oraz w Scenie na Woli. Aktorkę zobaczyć spotykać mogliśmy w takich spektaklach jak: "Projekt Laramie", "Bowie w Warszawie", "Powrót Tamary", "Żaby", "Miasto białych kart" czy "Opera dla Głuchych".

Oprócz ról teatralnych, Monika Obara w swoim dorobku artystycznym ma też dużo ról filmowych oraz serialowych. Do najbardziej popularnych należą: "Samo życie", "Sprawa na dziś", "M jak Miłość", "Oda do radości", "Klan", "Klinika samotnych serc", "Hotel 52", "Szpilki na Giewoncie", "Na Wspólnej", "Prawo Agaty", "Prokurator", "Dziewczyny ze Lwowa", "Druga szansa" czy "Drogi wolności".

Monika Obara jest także aktorką dubbingową. Usłyszeć jej głos mogliśmy m.in. w takich produkcjach jak: "Potworna robota" i "Valorant".

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Monika Obara - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Monika Obara?

Miejscowości, w których Monika Obara wystąpi w najbliższym czasie: Warszawa.

Ile lat ma Monika Obara?
Monika Obara urodziła się 21 lutego 1980 roku.
Co przyniosło jej największą popularność wśród szerokiego grona odbiorców?
Moniak Obara jest bardzo popularną aktorką, która wzięła udział w wielu projektach. Jednak największą popularność przyniosły jej produkcje "M jak Miłość" oraz "Moja krew".
Ile wzrostu ma Monika Obara?
Aktorka Monika Obara ma 163 cm wzrostu.

Fani lubią też

Zobacz też