Na czasie

wystawa-legovoucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta Michał Konarski

Michał Konarski

Michał KonarskiOpisWydarzeniaMichał Konarski - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Michał Konarski to wszechstronnie uzdolniony polski aktor i reżyser. Znany jest widzom z ról telewizyjnych, teatralnych i dubbingowych. Posiada także bogaty dorobek reżyserii dubbingu.

Michał Konarski biografia

Michał Konarski urodził się 12 stycznia 1972 roku. W 1996 roku ukończył studia na Wydziale Aktorstwa Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Jednak jego życie i kariera związane są głównie z deskami stołecznych teatrów. Od 1996 do 1999 roku występował jako aktor w warszawskim Teatrze Rozmaitości. Od 2007 roku należy do zespołu teatru Syrena. Współpracował także z teatrem Rampa oraz Teatrem na Woli. 

Michał Konarski kariera aktorska i dubbingowa

Michał Konarski występuje nie tylko w przedstawieniach i musicalach teatralnych, takich jak "Rodzina Adamsów", "Bitwa o Tron", "Kajko i Kokosz. Szkoła latania" lub "Kot w Butach", ale także w produkcjach telewizyjnych. Na małym ekranie można go zobaczyć w licznych rolach epizodycznych w wielu popularnych serialach. Aktor wystąpił m.in. w "Klanie", "Miodowych Latach", "M jak Miłość", "Quo Vadis", "Na Wspólnej" czy w "Kryminalnych". Większą rozpoznawalność przyniósł mu udział w programie Kabaret Olgi Lipińskiej, nadawanym za pośrednictwem TVP. Michał Konarski ma także bogaty dorobek dubbingowy. Podłożył głos w wielu filmach ("Pingwiny z Madagaskaru", "Batman vs Superman: Świt sprawiedliwości", "Legion Samobójców"), serialach ("Mike i Molly", "Główka Pracuje") oraz grach ("League of Legends", "Wiedźmin 3: Dziki Gon", "Call of Duty WWII"). 

Michał Konarski reżyseria

Michał Konarski wyreżyserował dubbing licznych gier video. Do najpopularniejszych tytułów z jego dorobku należą "Wiedźmin 3: Dziki Gon", "LEGO Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy", "Uncharted: Zaginione Dziedzictwo". Poza tymi produkcjami wyreżyserował także dubbing filmu "Mikołaj i Spółka" oraz kilkunastu odcinków serialu komediowego "Mike i Molly". Michał Konarski zadebiutował również jako reżyser teatralny w sztuce "Mistrz i Małgorzata", wystawionym w teatrze Rampa.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Michał Konarski - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Michał Konarski?

Miejscowości, w których Michał Konarski wystąpi w najbliższym czasie: Warszawa.

Gdzie urodził się Michał Konarski?
Michał Konarski urodził się w Warszawie.
Jaki tytuł nosi pierwszy film, w którym zagrał Michał Konarski?
Pierwszym filmem, w którym zagrał Michał Konarski, jest polska produkcja kinowa "Gry uliczne" z 1996 roku. Aktor zagrał niewielką rolę pikietującego na ulicy chłopaka.
Z kim najczęściej współpracuje Michał Konarski?
Michał Konarski często współpracuje ze znanymi aktorami, takimi jak Adam Ferency, Jerzy Bończak, Marek Frąckowiak czy Mieczysław Hryniewicz.

Fani lubią też

Zobacz też