Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta Kabaret Młodych Panów

Kabaret Młodych Panów

Kabaret Młodych PanówSzczegółyOpisWydarzeniaKabaret Młodych Panów - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Szczegóły

miejsce powstania:
Rybnik
członkowie:
Robert Korólczyk, Bartosz Demczuk, Mateusz Banaszkiewicz, Łukasz Kaczmarczyk
dyscyplina:
kabaret
social media:

Opis

O Kabarecie Młodych Panów

Kabaret Młodych Panów tworzą Robert Korólczyk, Mateusz Banaszkiewicz, Bartek Demczuk i Łukasz Kaczmarczyk. Ich społeczno-obyczajowy humor z dużą dawką ironii i dystansu sprawia, że zyskują nie tylko coraz szersze grono wiernych fanów, ale także uznanie krytyków.

 

Mimo licznych sukcesów i ugruntowanej już pozycji w kabaretowym świecie nie spoczywają na laurach – stale się rozwijają, ciągle odkrywają swoje możliwości, krok po kroku przesuwając granice własnego profesjonalizmu. Dotychczasowy dorobek artystyczny zebrali na trzech płytach DVD, a ostatnią pt. „Bezczelnie Młodzi”, zrealizowaną przy udziale wyjątkowych gości (Piotra Bałtroczyka, Cezarego Pazury, Kabaretu Ani Mru Mru i Kabaretu Smile) wydali w 2012 roku. 

Sukcesy polskich kabaretów

Zdobyli najwyższe nagrody we wszystkich liczących się konkursach i festiwalach kabaretowych z RYJKIEM i PAKĄ na czele. Skecze i piosenki kabaretu prezentowane były w programach telewizyjnych na antenach Telewizji Polskiej, Polsatu, TVN i innych.

 

Wydarzenia

Kabaret Młodych Panów - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Kabaret Młodych Panów?

Miejscowości, w których Kabaret Młodych Panów wystąpi w najbliższym czasie: Sopot, Kozienice, Puławy, Hrubieszów, Radom, Cieszyn, Legnica, Jelcz-Laskowice, Ustroń, Zawiercie, Kędzierzyn-Koźle, Jastrzębie-Zdrój, Olkusz.

Kiedy Kabaret Młodych Panów rozpoczął swoją działalność?
Kabaret Młodych Panów jest polską grupą kabaretową, która została założona w Rybniku 2004 roku. Ich pierwszym występem był program pod tytułem "My naprawdę chcemy pracować", który odbył się 7 października 2004 roku podczas IX Rybnickiej Jesieni Kabaretowej.
Kto aktualnie wchodzi w skład grupy Kabaret Młodych Panów?
Obecnymi członkami grupy są Robert Korólczyk, Bartosz Demczuk, Mateusz Banaszkiewicz, Łukasz Kaczmarczyk, Piotr Sobik.
Jakie programy Kabaretu Młodych Panów są dostępne na nośnikach DVD?
Kabaret Młodych Panów na dzień dzisiejszy wydał 5 oficjalnych płyt. Są to "Liga Kabaretów - Kabaret Młodych Panów" wydany w grudniu 2007 roku, "Z Młodymi jak najbardziej" w kwietniu 2009 roku, "Bezczelnie Młodzi" w kwietniu 2012, "10/10 czyli urodziny" w czerwcu 2015 roku oraz "Ślązisz is easy", którego premiera miała miejsce w 2019 roku.
Czy Kabaret Młodych Panów uzyskał nagrody na ogólnopolskim festiwalu grup kabaretowych?
W 2007 roku grupa uzyskała I miejsce i nagrodę publiczności na XXIII ogólnopolskim festiwalu grup kabaretowych, a w 2005 zajęła II miejsce, oraz uzyskała nagrodę za najlepszy skecz.

Fani lubią też

Zobacz też