Na czasie

wystawa-legovoucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Wakepark Bydgoszcz/Myślęcinek

Wakepark Bydgoszcz/Myślęcinek

Bydgoszcz, Gdańska 173-175
Wakepark Bydgoszcz/MyślęcinekOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Wakepark Bydgoszcz jest zlokalizowany w Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku "MYŚLĘCINEK", który uznany jest za największy park miejski w Polsce. Obiekt znajduje się 2 km od centrum miasta. Wakepark Bydgoszcz to wszystko, o czym można zamarzyć myśląc o relaksie i co sprawia, że lato oraz wakacje są wyjątkowym czasem w roku – plaża, dwa boiska do siatkówki i namiot na 500 osób. Znajduje się tu również wyciąg do wakeboardu Sesitec 2.0 z profesjonalnymi przeszkodami.

Goście Wakepark Bydgoszcz szczególnie upodobali sobie Beach Bar, na którym wypoczywają po aktywnościach sportowych. Umilają sobie czas chłodnymi napojami, lodami i pysznymi przekąskami. Ponadto na terenie obiektu zorganizować można prywatną imprezę, np. wyjście firmowe czy urodziny pod namiotem – bez względu na pogodę.

Wakepark Bydgoszcz to również koncerty i wydarzenia kulturalne. Regularnie organizowane są tu ciekawe imprezy muzyczne, które gromadzą tłumy widzów z miasta i okolic. Dlaczego warto odwiedzić Wakepark Bydgoszcz? To naprawdę wyjątkowe miejsce, które zapewni wyśmienitą rozrywkę i pozwoli na aktywne spędzenie czasu wolnego. Takich miejsc powstało niewiele, a to, co oferują, to duża dawka pozytywnych wibracji i niezapomniane emocje. Dla wszystkich zainteresowanych, na wiele sposób nadchodzących wydarzeń, bilety na dostępne są przez platformę eBilet.pl.

Wakepark Bydgoszcz - wydarzenia

Propozycje odbywających się tu imprez stanowią dedykowane są wszystkim miłośnikom rozrywki i sportu. To świetny sposób na relaks i odreagowanie codziennych stresów. Największym zainteresowaniem cieszą się w Wakepark Bydgoszcz koncerty, na których można zobaczyć występy popularnych artystów, znanych szerszej publiczności.

Jakich muzyków ugościła scena Wakepark Bydgoszcz? Widzowie mieli okazję ujrzeć na żywo występy takich gwiazd jak m.in. Malik Montana, Mikromusic, OIO (Otschodzi, Young Igi, Oki), Pawbeats Nocna Orchestra, Bass Astral, Kizo czy Paluch. Odbył się tu również koncert zespołu Spoko Loko dedykowany najmłodszym. Swoje show zaprezentowali także znani stand-uperzy, m.in. Adam van Bendler, Rafał Banaś, Bartosz Zalewski czy Piotr Popek.

Wakepark Bydgoszcz jest miejscem, w którym cyklicznie odbywają się interesujące eventy kulturalne. Oprócz koncertów, które cieszą się dużą popularnością, widzowie chętnie biorą udział w wydarzeniach komediowych, co widać po liczbie sprzedanych biletów. Wakepark Bydgoszcz wydarzenia – to gwarancja dobrej zabawy.

Wakepark Bydgoszcz - bilety

Kalendarium nadchodzących wydarzeń i koncertów, odbywających się w obiekcie, prezentuje się naprawdę obiecująco. To ciekawe występy i pokazy, będące doskonałym pomysłem na spędzenie czasu wolnego.

Dlaczego warto zapoznać się z repertuarem Wakepark Bydgoszcz? Wydarzenia kulturalno-muzyczne, które mają tu miejsce to niewątpliwie gratka dla miłośników rozrywki i sportu pod każdą postacią. Aby być na bieżąco z nadchodzącymi imprezami warto śledzić kalendarium imprez, które regularnie jest aktualizowane. Zobacz na żywo swoich ulubionych artystów. Wejście do Wakepark Bydgoszcz jest biletowane, o czym warto pamiętać.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Wakepark Bydgoszcz?
Wakepark Bydgoszcz znajduje się 2 km od centrum miasta i zlokalizowane jest w Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku, przy ul. Gdańskiej 173-175.
Jakie wydarzenia odbywają się w Wakepark Bydgoszcz?
W Wakepark Bydgoszcz odbywają się koncerty i widowiska komediowe. Na scenie wystąpili m.in. Paluch, Kizo, Monika Fortuniak oraz Bass Astral.
Kiedy został otworzony Wakepark Bydgoszcz?
Wakepark Bydgoszcz został otwarty w 2020 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też