Na czasie

kswagnieszka-chylinskaopener-festivallil-tracydawid-podsiadlovan-gogh
Home Targi | Wystawy Targi Łódź Tattoo Days 2018

Łódź Tattoo Days 2018

Organizator: Verano Marcin Szwedzicki

Łódź Tattoo Days 2018O wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Zapraszamy na 11 edycję Łódzkiego TattooFestivalu! W dniach 3 - 4 listopada Tattoo Days zawitają do łódzkiej Nowej Hali Expo. W sobotę na festiwalu zobaczymy występ QUEBONAFIDE! Łódź Tattoo Days 2018 bilety już w sprzedaży!

 

W tym roku na Nowej Hali Expo w Łodzi przy al. Politechniki 4 pojawi się ponad 300 tatuatorów z Polski i Europy. Na głównej scenie odbędzie się koncert Quebonafide, w line-upie imprezy znajdą się także:

- fire show w wykonaniu The Fuel Girls

- burleska

- body painting

- pokaz mody alternatywnej  
- mistrzostwa barberskie 
Nie zabraknie stref specjalnych dedykowanych fanom amerykańskich aut i motocykli, wernisaży prac znanych plastyków czy też wystawy „Twórczości zza krat” organizowanej przez Polskie Muzeum Tatuażu, w której zobaczycie obrazy Mariusza Trynkiewicza i artefakty prosto z więzienia.

 

Łódzki festiwal tatuażu poprowadzi człowiek wielu pasji i najbarwniejszy konferansjer świata – Waldemar Wall-e Kasta – muzyk, raper, ring announcer federacji KSW tym razem komentował będzie prace prezentowane w aż 12 konkursach na najlepsze tatuaże.

 

Tattoo Days to impreza dla całych rodzin.!
Od lat zacieramy stereotypy związane z tatuażem, a samą sztukę tatuażu prezentujemy w artystyczny sposób. Powszechność tatuażu nie pozwala nam zapomnieć o najmłodszych jego fanach. Na stoisku Banana – INK każdy będzie mógł spróbować własnych sił w „dziaraniu”, już 3 letnie dzieci sprawnie radzą sobie z obsługą prawdziwej maszynki do tatuażu i z wielką pasją nanoszą własne wzory na bananowe skórki. 

 

Zadbaliśmy również o gastro przyjemności uczestników naszej konwencji. Przed głównym wejściem na Hale organizujemy zlot food trucków. Kilkanaście wypchanych po brzegi furgonów pełnych świeżego i pysznego jedzenia czekać będzie na Was od rana. W strefie chill odpoczniecie przy setach Djskich, a po całym dniu wrażeń zabawimy się na wieczornym After Party w Teatr Club – Łódź.

 

Łódź Tattoo Days bilety bilety:

Obecnie trwa przedsprzedaż biletów. Goście mają do wyboru trzy rodzaje wejściówek:

  • wstęp jednodniowy (35zł)
  • dwudniowy (45zł) 
  • VIP (250zł) 

Bilet VIP upoważnia do wstępu w strefę Chill VIP dedykowaną artystom (w godzinach 13:00 – 21:00) z darmowym cateringiem, alkoholem, napojami. Dodatkowo otrzymasz od nas festivalową koszulkę!


Dzieci do 12 roku życia wchodzą za darmo.

Tattoo Days bilety jednodniowe można wykorzystać 3 lub 4 listopada w Łodzi.

 

Pierwsze festiwale tatuażu organizowane były na początku 2007 roku w jednym z najbardziej zasłużonych Łódzkich klubów muzycznych – Dekompresja. Od tego czasu do grona miast goszczących naszą konwencje tatuażu dołączyła: Warszawa i Lublin.

Tym sposobem mała łódzka impreza wypłynęła na szerokie międzynarodowe wody i stała się cyklem spotów life stylowych związanych z tatuażem artystycznym na najwyższym światowym poziomie! Łódź może pochwalić się ogromną liczbą artystów aktywnie promujących swoje miasto na międzynarodowych konwentach tatuażu, niektórzy łódzcy tatuatorzy tworzą czołówkę Polskiej sceny wyznaczając tym samym nowe trendy.

 

Łódź Tattoo Days 2018 bilety są dostępne w przedsprzedaży - nie zwlekaj i zakup bilet już dzisiaj!

Artyści

Podobne wydarzenia

Zobacz też