Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Studio Las

Studio Las

Warszawa, ul. Racjonalizacji 6/8
Studio LasOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Studio Las to niezwykła przestrzeń filmowo-fotograficzna, zlokalizowana na Mokotowie przy ulicy Racjonalizacji 6/8. Obiekt funkcjonuje od 2011 roku i od tego czasu zorganizowano tu mnóstwo wydarzeń oraz projektów, m.in. koncerty, wystawy i wernisaże.

Studio Las – o obiekcie

Studio Las wyróżnia się industrialnymi wnętrzami, połączonymi z ciepłą, domową atmosferą. Znajdują się tu różnorodne studia do wynajęcia, o wielkości od 160 do aż 500 metrów kwadratowych. Przeznaczone są do realizacji rozmaitych projektów, takich jak pokazy, wystawy, koncerty i wielu innych.

Studia mają łączną powierzchnię ok. 1000 metrów kwadratowych, ich wysokość to 6,5 metra. Właściciele obiektu dysponują dwiema cykloramami oraz czarnymi kotarami, które wyciemniają dzienne światło. Studia doskonale sprawdzają się przy organizacji konferencji, prezentacji, premier, pokazów mody i eventów, które wymagają estetycznych pomieszczeń. Możliwa jest tu dowolna aranżacja przestrzeni oraz połączenie wszystkich powierzchni.

Zespół Studio Las to profesjonaliści, którzy swoje doświadczenie czerpali podczas realizacji międzynarodowych produkcji. Są znakomitym wsparciem w każdej sytuacji, realizując każdą wizję klienta. W ofercie obiektu znajduje się dodatkowo sala konferencyjna oraz parking, który również zapewnia duże możliwości aranżacyjne.

Studio Las – wydarzenia

Jakie inicjatywy mogą być organizowane w Studio Las? Wydarzenia, które wymagają profesjonalnego sprzętu. Obiekt dysponuje wysokiej jakości aparaty fotograficzne, kamery, systemy oświetleniowe i nagłośnienie. Każdy klient, który ma specjalistyczne wymagania, może poprosić pracowników o zorganizowanie niezbędnych urządzeń.

W Studio Las organizowane są kursy fotografii, zarówno dla początkujących, jak i nieco bardziej zaawansowanych. Wśród wydarzeń, które cieszyły się największym zainteresowaniem, wymienić należy kurs fotografii studyjnej, sensualnej, instagramowej oraz z czarno-białego portretu.

W Studio Las odbył się m.in. niezwykły wernisaż wystawy "Mists of Yosemite by Monika Walecka". Artystka przedstawiła na fotografiach piękny, ikoniczny park kalifornijski, inspirując się amerykańskim fotografem Anselem Adamsem. Podczas wydarzenia zaprezentowała 16 fotografii w formacie 24x36, w czarnej tonacji.

Studio Las – koncerty

Jednym z organizowanych w Studio Las koncertów był wspaniały występ zespołu Lavina, warszawskiej grupy muzycznej, w której skład wchodzą Rafał Żukowski (gitara), Paweł Paszczyk (bas), Mateusz Banasiuk (perkusja) oraz Bilguun Ariunbaatar (wokal). Zespół inspiruje się mocnymi brzmieniami Royal Blood oraz tradycyjnym wokalem The Doors, tworząc alternatywny rock. Band Lavina nagrał swoją pierwszą płytę w 2020 roku. Wystąpili w Studio Las na scenie kulturalnej Studio-2-Live.

Studio Las – bilety

Jeśli chcesz być na bieżąco z wydarzeniami, które organizowane są w Studio Las, regularnie sprawdzaj harmonogram eventów. Zabierz bliskich i przyjaciół na niesamowity wieczór przy dobrej muzyce lub na ekscytujący pokaz. Na inicjatywy, organizowane w Studio Las, bilety zakupisz na stronie internetowej eBilet.pl.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Studio Las?
Studio Las znajduje się przy ulicy Racjonalizacji 6/8 na Mokotowie, nieopodal lotniska Chopina.
Jakie wydarzenia odbywają się w Studio Las?
W Studio Las odbywają się wydarzenia, takich jak prezentacje, pokazy mody premiery, konferencje i inne, wymagające efektownych wizualnie powierzchni.
Kiedy zostało powstało Studio Las?
Studio Las powstało w 2011 roku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też