Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Stary Browar

Stary Browar

Poznań, Półwiejska 42
Stary BrowarOpisWydarzeniaWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Stary Browar w Poznaniu to centrum handlowe i kulturalne, zlokalizowane na ulicy Półwiejskiej 42 na terenie XIX-wiecznego browaru Huggerów.  Otwarto je w 2003 roku.

 

Jego twórczynią jest Grażyna Kulczyk. Według jej koncepcji, 50 procent Starego Browaru poświęcona jest biznesowi, a 50 procent sztuce. Obecnie właścicielem kompleksu jest fundusz Deutsche Asset & Wealth Management. 

Co znajduje się w Starym Browarze w Poznaniu?

Na terenie Starego Browaru znajduje się ponad 200 sklepów, baza gastronomiczna, kluby, kino, biura, popularny wśród mieszkańców zabytkowy park, a także luksusowy hotel.

Stary Browar pełni bardzo ważną rolę w życiu miasta – jest miejscem spotkań towarzyskich i biznesowych oraz atrakcją turystyczną. Obiekt zdobył wiele nagród i wyróżnień. W prestiżowym konkursie Shopping Centre Awards dwukrotnie przyznano mu tytuł najlepszego centrum handlowego na świecie i dwukrotnie najlepszego centrum handlowego w Europie. Zajął także pierwsze miejsce w plebiscycie na „Cud Polski”, organizowanym przez „National Geographic Traveler”.

Multikino Stary Browar Poznań 

Multikino Stary Browar powstał w 2007 roku. Było to drugie Multikino w Poznaniu. Zlokalizowane jest na poziomie 2. W jego wnętrzu znajduje się 8 sal kinowych.  Bilety do Multikina można kupić w formie tradycyjnej tuż przed seansem lub online - dostępne opcje to bilet na wybrany film lub voucher multikino, który umożliwia zobaczenie wybranego filmu w dowolnym czasie.

 

W Multikinie znajdują się wyjątkowe fotele, które zwiększają komfort oglądania filmu. Posiadają one dwa przyciski, dzięki którym widz sam steruje ich ustawieniem, decydując o najwygodniejszej dla siebie pozycji podczas oglądanego seansu.

 

Źródło zdjęcia: Wikipedia, GNU Licencja Wolnej Dokumentacji 

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też