Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Nowy Stadion Żużlowy ORZEŁ Łódź

Nowy Stadion Żużlowy ORZEŁ Łódź

Łódź, 6 Sierpnia 71
Nowy Stadion Żużlowy ORZEŁ ŁódźOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Stadion Żużlowy ORZEŁ Łódź to jeden z najnowocześniejszych stadionów żużlowych e Europie. Zlokalizowany jest przy ul. 6-tego Sierpnia 71.

Stadion Żużlowy ORZEŁ Łódź – o obiekcie

Obiekt został wybudowany tuż obok dawnego stadionu żużlowego Orła. Może pomieścić ponad 10 tysięcy widzów. Długość toru areny wynosi 321 metrów. Posiada nachylenie na łukach, ale także na prostych, co umożliwia zawodnikom wyprzedzanie przeciwników oraz rozwijanie prędkości. Ponadto Stadion Żużlowy posiada instalację odwodnienia, która zamontowana jest wzdłuż krawężnika.

Został przystosowany do organizowania wydarzeń kulturalno-sportowych. Stadion Żużlowy ORZEŁ Łódź to wydarzenia dla fanów adrenaliny i rywalizacji. Obiekt oferuje wiele propozycji aktywnego spędzania czasu dla całej rodziny. To wyjątkowe miejsce sportowych rozgrywek, które regularnie są tu organizowane.

Stadion Żużlowy ORZEŁ Łódź - wydarzenia sportowe 

Dlaczego warto odwiedzić Stadion Żużlowy ORZEŁ Łódź? Wydarzenia, które mają tam miejsce, cieszą się dużym zainteresowaniem widzów w każdym wieku. Zawody motoryzacyjne i żużlowe są eventami dedykowanymi przede wszystkim fanom samochodów, sportu i zwolennikom miłośnikom adrenaliny. Odbywające się tu imprezy sportowe stanowią doskonałą propozycję dla osób, szukających ciekawych pomysłów na relaks i odpoczynek. Na nadchodzące eventy na Stadionie Żużlowym ORZEŁ Łódź bilety dostępne są w sprzedaży na platformie eBilet.pl.

 

Jakie eventy miały miejsce na Stadionie Żużlowym ORZEŁ Łódź? Wydarzenia sportowe to przede wszystkim wielkie widowiska, cieszące się dużą popularnością wśród widzów z miasta i okolic. W obiekcie odbyły się m.in. Drift Masters European Championship, czyli show z udziałem najlepszych drifterów z całego świata oraz TAURON Speedway Euro Championship, gdzie łódzka arena była gospodarzem trzeciego finału Indywidualnych Mistrzostw Europy z rozgrywkach żużlowych. Zorganizowane wydarzenia na Stadionie Żużlowym ORZEŁ Łódź cieszyły się dużą popularnością, co pokazała ilość sprzedanych biletów. Przyciągnęły nie tylko fanów tych sportów, ale również wszystkich zainteresowanych dużymi emocjami, chcących przeżyć coś wyjątkowego.

Stadion Żużlowy ORZEŁ Łódź – bilety

Stadion Żużlowy ORZEŁ Łódź jest miejscem, w którym cyklicznie organizowane są interesujące inicjatywy sportowe. Na odbywające się w obiekcie wydarzenia tłumnie przybywa publiczność z całego świata. To niezapomniana rozrywka w wyjątkowym miejscu. Kalendarium nadchodzących eventów, odbywających się na stadionie prezentuje się naprawdę obiecująco. To ciekawe występy i zawody sportowe, będące doskonałym pomysłem na spędzenie czasu wolnego.

Dlaczego warto zapoznać się z repertuarem Stadionu Żużlowego ORZEŁ Łódź? Wydarzenia sportowe, które mają tu miejsce, stanowią niewątpliwie prawdziwą gratkę dla miłośników rozrywki i sportowej rywalizacji. Zachęcamy zatem do śledzenia kalendarium nadchodzących imprez sportowych. Na organizowanych wydarzeniach obowiązuje biletowanie – na Stadion Żużlowy ORZEŁ Łódź, bilety dostępne są online przez platformę eBilet.pl.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Stadion Żużlowy ORZEŁ Łódź?
Stadion Żużlowy ORZEŁ Łódź znajduje się przy ul. 6-tego Sierpnia 71.
Jakie wydarzenia odbyły się na Stadionie Żużlowym ORZEŁ Łódź?
Na Stadionie Żużlowym ORZEŁ Łódź odbywają się wydarzenia sportowe, w tym m.in. Drift Masters European Championship oraz TAURON Speedway Euro Championship.
Kiedy został utworzony Stadion Żużlowy ORZEŁ Łódź?
Stadion Żużlowy ORZEŁ Łódź został wybudowany w latach 2016-2018.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też