Newsletter

shared.category-mega-menu.onTime

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Stadion Syrenka

Warszawa, Stefana Batorego 10a
Stadion SyrenkaOpisDojazd i lokalizacjaWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Stadion Syrenka znajduje się na Polu Mokotowskim w Warszawie, przy ulicy Batorego 10 a, nieopodal budynku klubu studenckiego "Stodoła". Odbywało się tu wiele wydarzeń sportowych, a także koncerty i imprezy muzyczne oraz – oczywiście – studenckie Juwenalia.

Stadion Syrenka – o obiekcie

Stadion Syrenka to niewielki obiekt sportowy, wybudowany w pierwszych latach po zakończeniu II wojny światowej. To obiekt Akademickiego Związku Sportowego Politechniki Warszawskiej, który do 1963 roku należał do Miejskiego Klubu Sportowego "Syrena". Był to drugi, po stadionie "Legii", obiekt sportowy w stolicy, wzniesiony w okresie powojennym.

Stadion Syrenka – wydarzenia

Co odbyło się do tej pory na obiekcie Stadion Syrenka? Wydarzenia w postaci koncertów, które przyciągnęły fanów dobrej muzyki. Na scenie pojawili się m.in. zespół Wilki, Łąki Łan, Dżem, Happysad, IRA, Hey, Lady Pank, Janusz Panasewicz, Yoga, Kękę, Strachy na Lachy, Kult, Bracia Figo Fagot i wiele innych. Bilety na imprezy muzyczne sprzedawały się błyskawicznie.

Jakie wydarzenia miały miejsce na Stadionie Syrenka? Koncerty w ramach studenckich Juwenaliów, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem młodych ludzi! Zagrali tu m.in. Maleo Reggae Rockers, Funktor, Muchy, Star Guard Muffin, Myslovitz, Acid Drinkers, Perfect, Dżem, Hunter, Kabanos, Heroes Get Remembered, Luxtorpeda, Omni mOdO, Jamal, Gooral i wiele innych.

Juwenalia to dla studentów cudowne dwa dni wypełnione dobrą zabawą i muzyką. W poszczególnych edycjach uczestnicy mogli odwiedzić Electronic Music Stage Powered by PURE FESTIVAL, a także posłuchać artystów z Europy na Scenie Liveurope. Politechnika Warszawska zadbała również o inne rozrywki, m.in. Tydzień Kultury Studenckiej, czyli Tydzień z Magnesem Jackiem – wyjścia do teatru, escape room oraz Juwenaliową Grę Miejską.

Studenci mieli możliwość skorzystać atrakcji, takich jak trampoliny czy golf, a także wziąć udział w rozgrywkach sportowych w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej. Każdy uczestnik z niecierpliwością oczekuje również na Wielką Paradę Studentów, która doprowadzi na Stadion Syrenki.

Stadion Syrenka – bilety

Jak móc uczestniczyć w wydarzeniach na Stadionie Syrenka? Bilety są do nabycia na platformie eBilet. Nie czekaj – zdecyduj się na wejściówkę już teraz. Imprezy muzyczne cieszą się dużą popularnością, dlatego warto pomyśleć o biletach nieco wcześniej. Z pewnością czeka Cię świetna zabawa w towarzystwie osób o podobnych zainteresowaniach!

Wydarzenia, które odbywają się na Stadionie Syrenka, przyciągają amatorów dobrej zabawy. Uczestnictwo w organizowanych eventach do znakomita okazja do spotkań z najbliższymi czy poznania nowych osób. Bezpieczna, przyjazna atmosfera zachęca do nawiązywania znajomości, doskonała muzyka – do zabawy. Stadion Syrenka z długą historią to klimatyczne miejsce, idealne do przeżywania wspaniałych emocji. Bądź na bieżąco z repertuarem i nie przegap kolejnych wydarzeń.

Dojazd i lokalizacja

Pokaż na mapie i sprawdź noclegi

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Stadion Syrenka?
Stadion Syrenka znajduje się w Warszawie na Polu Mokotowskim, przy ulicy Batorego 10 a.
Jakie wydarzenia odbywają się w Stadion Syrenka?
Na Stadionie Syrenka odbyło się do tej pory wiele wydarzeń. Wśród nich wymienić warto imprezy sportowe, a także muzyczne. Wielokrotnie miały tu miejsce Juwenalia, na których świętują głównie studenci Politechniki Warszawskiej, a także koncerty zespołów Łąki Łan, IRA, Happysad, Lady Pank, Dżem, T.Love, Kękę, Strachy na Lachy i wiele innych.
Kiedy został utworzony Stadion Syrenka?
Stadion Syrenka utworzony został w 1948 roku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

shared.seo-section-link.seeAlso

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławLidzbark WarmińskiGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn