Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Stadion im. Mariana Spychały w Opolu

Stadion im. Mariana Spychały w Opolu

Opole, Wschodnia 2
Stadion im. Mariana Spychały w OpoluOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Organizowane na Stadionie im. Mariana Spychały w Opolu koncerty i wydarzenia to gratka dla fanów adrenaliny i rywalizacji oraz kultury i muzyki. Obiekt oferuje wiele propozycji aktywnego spędzania czasu dla całej rodziny. To wyjątkowe miejsce sportowych rozgrywek oraz wydarzeń kulturalnych, które regularnie są tu organizowane. Na bieżące i nadchodzące w obiekcie imprezy, bilety dostępne są do kupienia przez Internet i na eBilet.pl.

Stadion im. Mariana Spychały w Opolu – o obiekcie

Stadion im. Mariana Spychały w Opolu może pomieścić 9000 widzów. Obiekt żużlowy w Opolu istniał jeszcze przed II wojną światową, ale pierwotnie posiadał bieżnię lekkoatletyczną. W trakcie wojny uległ zniszczeniu. Na początku lat 50. XX wieku został przebudowany na stadion żużlowy, a sparing pomiędzy Górnikiem Rybnik a Spójnią Wrocław były pierwszymi zwodami, jakie się na nim odbyły. Przez lata tor żużlowy został kilkukrotnie razy zmodyfikowany, a w latach 2002-2010 zostały na nim przeprowadzone niezbędne modernizacje. 2 lipca 2015 roku, stadionowi nadano nazwę imieniem Mariana Spychały.

Stadion im. Mariana Spychały w Opolu – wydarzenia

Dlaczego warto odwiedzić Stadion im. Mariana Spychały w Opolu? Wydarzenia, które mają tam miejsce, cieszą się dużym zainteresowaniem widzów w każdym wieku. Zawody motoryzacyjne i żużlowe są eventami dedykowanymi przede wszystkim fanom samochodów, sportu i zwolennikom miłośnikom adrenaliny. Odbywające się tu koncerty i wydarzenia sportowe stanowią doskonałą propozycję dla osób, szukających ciekawych pomysłów na dobrą zabawę i odskocznię od codziennych spraw. Na nadchodzące eventy, odbywające się na Stadionie im. Mariana Spychały w Opolu, bilety dostępne są w sprzedaży na platformie eBilet.pl.

Jakie eventy miały miejsce w obiekcie, jakim jest Stadion im. Mariana Spychały w Opolu? Wydarzenia kulturalne mające tu miejsce to przede wszystkim wielkie widowiska, cieszące się dużą popularnością wśród widzów z miasta i okolic. Świadczy o tym liczba sprzedanych na nie biletów. W obiekcie odbyły się m.in. mecze żużlowe oraz zawody Reall Finał Turnieju o Złoty Kask – Memoriał Jerzego Szczakiela, rozgrywane nieprzerwanie od 1961. Odbywające się tu imprezy, zarówno kulturalne, jak i sportowe, przyciągają nie tylko miłośników żużlu i sport, ale również wszystkich zainteresowanych dużymi emocjami, chcących przeżyć coś wyjątkowego.

Stadion im. Mariana Spychały w Opolu – koncerty

Stadion im. Mariana Spychały w Opolu jest miejscem, w którym cyklicznie odbywają się interesujące inicjatywy sportowe i kulturalne. Na odbywające się w obiekcie eventy tłumnie przybywa publiczność z całego świata. To niezapomniana rozrywka w wyjątkowym miejscu. Kalendarium nadchodzących wydarzeń i koncertów, odbywających się na stadionie prezentuje się naprawdę obiecująco. To ciekawe występy i zawody sportowe, będące doskonałym pomysłem na spędzenie czasu wolnego.

Dlaczego warto zapoznać się z repertuarem Stadionu im. Mariana Spychały? Wydarzenia sportowe, które mają tu miejsce, stanowią niewątpliwie prawdziwą gratkę dla miłośników rozrywki i sportowej rywalizacji. Zachęcamy zatem do śledzenia kalendarium nadchodzących imprez. Na organizowanych wydarzeniach obowiązuje biletowanie – na Stadion im. Mariana Spychały w Opolu bilety dostępne są online przez platformę eBilet.pl.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Stadion im. Mariana Spychały w Opolu?
Stadion im. Mariana Spychały w Opolu znajduje się przy ul. Wschodniej 2.
Jakie wydarzenia odbywają się w Stadion im. Mariana Spychały w Opolu?
W Stadionie im. Mariana Spychały w Opolu odbyły się wydarzenia, takie jak mecze żużlowe oraz Reall Finał Turnieju o Złoty Kask — Memoriał Jerzego Szczakiela.
Kiedy zbudowano Stadion im. Mariana Spychały w Opolu?
Stadion im. Mariana Spychały w Opolu został zbudowany jeszcze przed II wojną światową.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też