Newsletter

shared.category-mega-menu.onTime

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Scena Klubu DGW

Warszawa, Aleja Niepodległości 141a
Scena Klubu DGWOpisDojazd i lokalizacjaWydarzeniaWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

W KLUBIE DGW GOŚCINNIE SĄ GRANESPEKTAKLE TEATRU ŻYDOWSKIEGO.

Scena Klubu DGW, czyli Dowództwa Garnizonu Warszawa, powstała w 2006 roku decyzją Dowódcy Garnizonu Warszawa. Celem działalności instytucji jest promocja i kreowanie dobrego wizerunku wojska, upowszechnianie tradycji oraz kultury narodowej. Klub DGW działa także prężnie na rzecz żołnierzy i ich rodzin, pracowników resortu obrony narodowej, kombatantów i stowarzyszeń młodzieżowych.  W ramach Sceny Klubu DGW Warszawa działają m.in. Studio Piosenki dla dzieci i dorosłych, Sekcja szachowa, Sekcja plastyczna. Organizowane są tu także wydarzenia cykliczne takie jak Zimowa i letnia przygoda z wojskiem, koncert Dęciak fajny jest, Teatr z wyobraźnią, Niezwykły świat baśni. W 2016 roku obiekt przeszedł gruntowną modernizację, a efekty końcowe można było podziwiać 14 lutego, podczas ponownego otwarcia.

Klub DGW Warszawa repertuar

Warszawska Scena DGW zajmuje się również działalnością sceniczną, w tym teatralną (prowadzi Teatr Impresje i Teatr po 40). Na deskach można zobaczyć wyjątkowe i wartościowe spektakle takie jak Zupa Rybna w Odessie, Moskwa-Pietuszki, ale również koncerty.

Klub DGW Warszawa Bilety

Klub DGW bilety na nadchodzące wydarzenia już dostępne w serwisie eBilet.pl. Szybka i bezpieczna transakcja – sprawdź już teraz!

 

 

Dojazd i lokalizacja

Pokaż na mapie i sprawdź noclegi

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

shared.seo-section-link.seeAlso

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławLidzbark WarmińskiGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn