Na czasie

opener-festivalagnieszka-chylinskadawid-podsiadlovan-goghto-krakow-tworzy-metamorfozyharry-potter-symfonicznie
Home Miejsce Dach Galerii Warmińskiej

Dach Galerii Warmińskiej

Olsztyn, Tuwima 26
Dach Galerii WarmińskiejOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Galeria Warmińska jest największym kompleksem wielofunkcyjnym w Olsztynie. Architektura budynku związana jest z tradycyjnym budownictwem warmińskim i stanowi swego rodzaju atrakcję. Wielu turystów, zachwyconych ciekawą fasadą i elewacją, robi sobie tu pamiątkowe zdjęcia.

Ta galeria handlowa spełnia wszystkie najpotrzebniejsze funkcje – handlową, usługową, rekreacyjną i rozrywkową. Organizowane tu wydarzenia kulturalne są świetnym sposobem spędzenia czasu wolnego z najbliższymi. Oferowane przez obiekt atrakcje i koncerty dedykowane są zarówno starszym, jak i nieco młodszym klientom. Galeria Warmińska – wydarzenia cieszą się dużym zainteresowaniem, co widać po ilości sprzedanych biletów.

Galeria Warmińska — wydarzenia 

Galeria Warmińska uznawana jest za jedno z najpopularniejszych miejsc na mapie Olsztyna. Organizowane są tu różnorodne atrakcje, które przyciągają widzów w każdym wieku. Z oferowanych przez obiekt wariantów rozrywki można skorzystać zarówno w charakterze doskonałej odskoczni podczas zakupów, jak i domyślnego celu wyprawy do centrum handlowego. Podczas wydarzeń kulturalnych i koncertów na scenie Galerii widzowie mają okazję ujrzeć znanych artystów oraz przeżyć niesamowite emocje podczas widowisk czy imprez tematycznych. To zazwyczaj eventy z udziałem szybkich samochodów, Festiwale Słodyczy, Noc Naukowców czy Dino Park. Na scenie Galerii Warmnińskiej pojawili się również znani muzycy, 4Dreamers i Dawid Kwiatkowski, a występ komediowy zwieńczyła formacja Ani Mru Mru.

Galeria Warmińska była również gospodarzem Stunters Battle, czyli Międzynarodowych Zawodów w Stuncie Motocyklowym, który po raz pierwszy w Europie miał miejsce na dachu Galerii Handlowej. Eventy kulturalne organizowane w obiekcie są cyklicznie i regularnie przyciągają tłumy. Są niezwykle popularne wśród mieszkańców Olsztyna. Na nadchodzące wydarzenia w Galerii Warmińskiej bilety dostępne są na eBilet.pl.

Galeria Warmińska — koncerty

Obiekt słynie z organizowania ciekawych eventów kulturalnych i muzycznych, które nieustannie zyskują na popularności. Na odbywających się wydarzeniach i wystawach, chętnie uczestniczą widzowie w każdym wieku. Kalendarium nadchodzących imprez zapowiada się niezwykle obiecująco. Repertuar pełen jest propozycji koncertów, widowisk i pokazów, które zapewnią mnóstwo rozrywki i dobrej zabawy. Warto na bieżąco śledzić aktualności na temat tego, co dzieje się w Galerii w Olsztynie. Bilety na najciekawsze imprezy i widowiska dostępne są na eBilet.pl.

W Galerii Warmińskiej koncerty to występy artystów, których show przypadnie do gustu niejednemu miłośnikowi kultury. Dlaczego warto zajrzeć do galerii w Olsztynie? Szeroki wybór sklepów, usług i rozrywki czyni ją miejscem wartym odwiedzenia. Eventy kulturalne stanowią okazję do spędzenia czasu inaczej niż zwykle, a to fantastyczna odskocznia od codziennych spraw. Na wydarzenia, organizowane w Galerii Warmińskiej bilety można zakupić przez Internet – wygodnie i szybko. A jest w czym wybierać. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Galeria Warmińska?
Galeria Warmińska znajduje się przy ul. Juliana Tuwima 26 w Olsztynie.
Jakie wydarzenia odbywają się w Galeria Warmińska?
W Galerii Warmińskiej miały miejsce rozmaite wydarzenia kulturalno-rozrywkowe, m.in. koncerty Dawida Kwiatkowskiego czy 4Dreamers oraz Stunters Battle, czyli Międzynarodowe Zawody w Stuncie Motocyklowym. Mają tu miejsce różne festiwale, kursy i wykłady, które przyciągają zainteresowaną publiczność.
Kiedy został otworzony Galeria Warmińska?
Galeria Warmińska została otwarta 5 września 2014 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też