Olivia Business Centre

Olivia Business Centre

Olivia Business Centre to prestiżowe i tętniące życiem centrum biznesowe zlokalizowane w samym sercu metropolii, tuż obok Kampusu Uniwersytetu Gdańskiego. Olivia Business Centre jest największym centrum biznesowo-biurowym w Polsce północnej.

Olivia Star to najwyższy obiekt Trójmiasta

Najwyższym budynkiem w całym kompleksie jest Olivia Star, który ma 180 metrów wysokości, co czyni z niej najwyższy obiekt Trójmiasta i lokuje w czołówce najwyższych budynków w Polsce. Wysokość budynku jest nawiązaniem do wydarzeń sierpniowych Gdańsku w 1980 roku, a architektura szczytu – do sąsiadującej z OBC Hali Olivia.

 

Trzy najwyższe kondygnacje kompleksu są ogólnodostępne, 32 to piętro widokowe z panoramą 360 na całe Trójmiasto, 33 piętro to dwie restauracje: Arco by Paco Perez oraz Trienta y Tres , ostatnie piętro to z kolei najwyżej położona przestrzeń konferencyjno – bankietowa w Polsce dysponująca przestrzenią eventową do 350 osób.

Olivia Business Centre co można zobaczyć?

Na gości Olivia Business Centre czeka bogata oferta kulinarna i kameralne koncerty. Parter budynku połączony jest z przeszklonym, wypełnionym zielenią, ogrodem, zaprojektowanym jako pełne życia miejsce, w którym odbywają się wydarzenia artystyczne i edukacyjne.

 

Taras widokowy na 32 piętrze Olivia Star to ogólnodostępna przestrzeń widokowa skąd podziwiać można niepowtarzalny widok na całe Trójmiasto, w tym widok na Zatokę Gdańską, klify Gdyni, molo w Sopocie, Półwysep Helski.

 

Lecz nie tylko taras widokowy czyni to miejsce wyjątkowym.  Restauracja Arco prowadzona jest przez jednego z najlepszych szefów kuchni na świecie - Paco Péreza. Prowadzone przez niego restauracje mieszczą się w największych miastach Europy i dotychczas zostały wyróżnione 5 prestiżowymi gwiazdkami przewodnika Michelin.

 

Strefa konferencyjna to blisko 800m2 funkcjonalnej przestrzeni o wysokości 6m, która jest w stanie pomieścić jednocześnie 400 gości. Przestrzeń może zostać podzielona na 2 lub 3 mniejsze eventy, gwarantując niezmiennie wysoki komfort i niezwykły widok.

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Olivia Business Centre
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Grunwaldzka 472
80-309 Gdańsk

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/