Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemopener-festivalolsztyn-green-festival
Home Miejsce Olivia Business Centre

Olivia Business Centre

Gdańsk, Grunwaldzka 472
Olivia Business CentreOpisWydarzeniaWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Olivia Business Centre to prestiżowe i tętniące życiem centrum biznesowe zlokalizowane w samym sercu metropolii, tuż obok Kampusu Uniwersytetu Gdańskiego. Olivia Business Centre jest największym centrum biznesowo-biurowym w Polsce północnej.

Olivia Star to najwyższy obiekt Trójmiasta

Najwyższym budynkiem w całym kompleksie jest Olivia Star, który ma 180 metrów wysokości, co czyni z niej najwyższy obiekt Trójmiasta i lokuje w czołówce najwyższych budynków w Polsce. Wysokość budynku jest nawiązaniem do wydarzeń sierpniowych Gdańsku w 1980 roku, a architektura szczytu – do sąsiadującej z OBC Hali Olivia.

 

Trzy najwyższe kondygnacje kompleksu są ogólnodostępne, 32 to piętro widokowe z panoramą 360 na całe Trójmiasto, 33 piętro to dwie restauracje: Arco by Paco Perez oraz Trienta y Tres , ostatnie piętro to z kolei najwyżej położona przestrzeń konferencyjno – bankietowa w Polsce dysponująca przestrzenią eventową do 350 osób.

Olivia Business Centre co można zobaczyć?

Na gości Olivia Business Centre czeka bogata oferta kulinarna i kameralne koncerty. Parter budynku połączony jest z przeszklonym, wypełnionym zielenią, ogrodem, zaprojektowanym jako pełne życia miejsce, w którym odbywają się wydarzenia artystyczne i edukacyjne.

 

Taras widokowy na 32 piętrze Olivia Star to ogólnodostępna przestrzeń widokowa skąd podziwiać można niepowtarzalny widok na całe Trójmiasto, w tym widok na Zatokę Gdańską, klify Gdyni, molo w Sopocie, Półwysep Helski.

 

Lecz nie tylko taras widokowy czyni to miejsce wyjątkowym.  Restauracja Arco prowadzona jest przez jednego z najlepszych szefów kuchni na świecie - Paco Péreza. Prowadzone przez niego restauracje mieszczą się w największych miastach Europy i dotychczas zostały wyróżnione 5 prestiżowymi gwiazdkami przewodnika Michelin.

 

Strefa konferencyjna to blisko 800m2 funkcjonalnej przestrzeni o wysokości 6m, która jest w stanie pomieścić jednocześnie 400 gości. Przestrzeń może zostać podzielona na 2 lub 3 mniejsze eventy, gwarantując niezmiennie wysoki komfort i niezwykły widok.

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też