Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Hala MOSiR Puławy

Hala MOSiR Puławy

Puławy, Lubelska 59
Hala MOSiR PuławyOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Hala MOSiR Puławy to obiekt widowiskowo-sportowy, zlokalizowany przy ulicy Lubelskiej 59. Jego powierzchnia użytkowa to ponad 8041 m2. Dysponuje 1336 miejscami stałymi, 76 miejscami w sektorze VIP oraz 1726 miejscami na trybunach teleskopowych. Obiekt posiada również 450 miejsc parkingowych. Hala MOSiR Puławy – wydarzenia, które się tu odbywają, to wszelkie imprezy sportowe, a także koncerty, występy kabaretowe i wiele innych.

 

Hala MOSiR Puławy wyposażona jest w sale konferencyjne, siłownie, sauny, sale VIP, gabinety odnowy biologicznej, pomieszczenia biurowe, a także nowoczesne oświetlenie sceniczne oraz profesjonalny system nagłośnienia.

 

17 listopada 2021 r. właściciele Hali MOSiR Puławy podpisali umowę sponsoringową z miastem. Sponsorem tytularnym została Grupa Azoty, a obiekt otrzymał nazwę Grupa Azoty Arena.

 

Hala MOSiR Puławy – wydarzenia

Jakie wydarzenia odbyły się do tej pory w Hali MOSiR Puławy? Koncerty znanych polskich gwiazd estrady przyciągnęły tłumy słuchaczy i fanów. Bilety na występy cieszyły się ogromną popularnością. Hala MOSiR Puławy – wydarzenie, takie jak 50-cio lecie zespołu Czerwonych Gitar, było sentymentalnym powrotem do przeszłości. Widzowie mieli okazję bawić się do hitów No bo ty się boisz myszy, Płoną góry, płoną lasy, Ciągle pada, Tak bardzo się starałem, Nie spoczniemy, Takie ładne oczy. Członkowie zespołu zagrali również znane piosenki Krzysztofa Klenczona – popularnego wykonawcy polskiej muzyki pop: Historia jednej znajomości, Powiedz stary, gdzieś Ty był, Kwiaty we włosach, 10 w skali Beauforta, Biały krzyż czy Matura. Pojawiły się także utwory z obecnego okresu działalności zespołu. Sukcesy Czerwonych Gitar przyczyniły się do zdobycia przez zespół tytułu Laureata Plebiscytu na najpopularniejszy Polski Zespół XX wieku.

 

Hala MOSiR Puławy – wydarzenia – kto wystąpił w obiekcie na Lubelszczyźnie? Zespół Dżem – legenda polskiego rocka. Grupa muzyczna zaprezentowała swoje największe utwory, takie jak Paw, Whisky, Skazany na bluesa, Czerwony jak cegła, Człowieku, co się z Tobą dzieje, List do M, Jak malowany ptak, Sen o Victorii. Wydarzenie to cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. 

 

Hala MOSiR Puławy – koncerty 2022 i inne wydarzenia

Co ciekawego wydarzy się w najbliższym czasie w obiekcie? Hala MOSiR Puławy – koncerty 2022, a wśród nich – Sylwia Grzeszczak – wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów o pięknym głosie, przedstawi największe utwory w nowych aranżacjach podczas trasy koncertowej po Polsce.

 

Hala sportowa MOSiR w Puławach ugości Krzysztofa Zalewskiego, który wyrusza w trasę po Polsce. Artysta zagra akustyczny, energetyczny koncert w stylu western, pod szyldem MTV Unplugged. To ogromne wyzwanie – występ bez prądu, ale z mocą! Widzowie będą mogli usłyszeć Her Majesty, Miłość Miłość, Zabawa czy utwór Ptaki. Jak wziąć udział w wydarzeniu w Hali MOSiR w Puławach? Bilety to jedyna gwarancja możliwości uczestnictwa w koncercie.

 

Co jeszcze odbędzie się w Hali MOSiR w Puławach? Wydarzenie, takie jak Polska Noc Kabaretowa, czyli największy skład artystów, mnóstwo śmiechu, doskonałej zabawy. Na scenie pojawią się Kabaret Młodych Panów, Nowaki, Smile, K2, Kabaret Moralnego Niepokoju z Robertem Górskim, Dziennikarkami Zaangażowanymi i Szymonem Łątkowskim oraz Kabaret Skeczów Męczących. MOSiR Puławy – bilety upoważniają do wstępu do obiektu.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Hala MOSiR Puławy?
Hala MOSiR Puławy znajduje się przy ul. Lubelskiej 59 w Puławach.
Jakie wydarzenia odbyły się w Hala MOSiR Puławy?
W Hali MOSiR Puławy odbyło się do tej pory wiele wydarzeń, m.in. 50-lecie zespołu Czerwone Gitary czy koncert grupy muzycznej Dżem.
Kiedy została utworzona Hala MOSiR Puławy?
Hala MOSiR Puławy utworzona została w 2021 roku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też