Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivalprojekt-warszawaagnieszka-chylinskajuwenalia-politechniki-lubelskiej
Home Miejsce Hala Sportowa Zespołu Szkół Technicznych

Hala Sportowa Zespołu Szkół Technicznych

Puławy, Wojska Polskiego 7
Hala Sportowa Zespołu Szkół TechnicznychOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Otworzona 12 października 2015 roku, Hala Sportowa Zespołu Szkół Technicznych w Puławach stanowi centrum wydarzeń sportowych i rozrywkowych w regionie. W hali o powierzchni około 1170 m2 znajduje się pełnowymiarowe boisko do gry w piłkę ręczną, które można podzielić na trzy mniejsze boiska do gry w siatkówkę, a także siłownia z zapleczem sanitarnym i szatniami. Mające miejsce w Hali Sportowej Zespołu Szkół Technicznych wydarzenia może oglądać jednocześnie do 500 osób.

Hala Sportowa Zespołu Szkół Technicznych – wydarzenia sportowe

W Hali Sportowej Zespołu Szkół Technicznych w Puławach regularnie odbywają się wydarzenia sportowe, w których uczestniczą uczniowie z lokalnej szkoły. Dla przykładu, 27 lutego w hali miały miejsce Mistrzostwa Powiatu Puławskiego w piłce ręcznej dziewcząt, w której drużyna ZST Puławy zwyciężyła i awansowała do zawodów rejonowych.

Kolejnym organizowanym w Hali Sportowej Zespołu Szkół Technicznych wydarzeniem sportowym były zawody siatkarskie dziewcząt – tym razem zespół ZST po zaciętej rywalizacji zajął drugie miejsce. Chłopcy mogli wziąć udział z kolei w szkolnym turnieju piłki halowej organizowanym w dniach 17-19 stycznia 2022 roku. Zwycięzcami organizowanego w Hali Sportowej Zespołu Szkół Technicznych wydarzenia została klasa 3JG.

Hala Sportowa Zespołu Szkół Technicznych – wydarzenia specjalne

Hala Sportowa Zespołu Szkół Technicznych w Puławach to nie tylko miejsce wydarzeń sportowych, ale również ważnych dla społeczności imprez okolicznościowych. To w tym miejscu 30 września 2020 roku świętowano 55-lecie ZST w Puławach – tego dnia na organizowane w Hali Sportowej Zespołu Szkół Technicznych wydarzenie zaproszono absolwentów, byłych nauczycieli i pracowników oraz wielu innych gości specjalnych.

Mikołajki to wyjątkowy dzień, który w Hali Sportowej Zespołu Szkół Technicznych przybrał formę bożonarodzeniowego kiermaszu oraz uczniowskich występów artystycznych. Pieniądze zebrane w trakcie odbywającego się w Hali Sportowej Zespołu Szkół Technicznych wydarzenia zostały przekazane na rehabilitację wieloletniego nauczyciela szkoły Krzysztofa Hawryluka.

W Puławskiej hali sportowej 10 stycznia 2023 roku odbył się Międzyszkolny Konkurs Zawodoznawczy “Wiedza. Rekrutacja. Kariera.”, którego celem było zapoznanie młodzieży z rynkiem pracy. W organizowanym w Hali Sportowej Zespołu Szkół Technicznych wydarzeniu wzięło udział sześć pobliskich szkół ponadpodstawowych.

Hala Sportowa Zespołu Szkół Technicznych – koncerty charytatywne

Hala Sportowa Zespołu Szkół Technicznych w Puławach niejednokrotnie była odpowiedzialna za organizację koncertów charytatywnych – jednym z nich był odbywający się 4 stycznia 2019 roku koncert na rzecz dzieci z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej im. Marii Konopnickiej w Puławach. W programie wydarzenia przewidziano również turniej w grę komputerową Hearthstone, loterie i licytacje. W Hali Sportowej Zespołu Szkół Technicznych koncert charytatywny odbył się również 19 marca 2019 roku – dochód z tego wydarzenia został przekazany na rzecz hospicjum im. Św. Matki Teresy w Puławach.

Hala Sportowa Zespołu Szkół Technicznych – bilety na nadchodzące wydarzenia

Emocjonujące turnieje sportowe, wydarzenia kulturalne, koncerty, kiermasze i występy artystyczne to tylko część powodów, dla których warto wybrać się do Hali Sportowej Zespołu Szkół Technicznych. Bilety na nadchodzące wydarzenia specjalne możesz zakupić stacjonarnie lub przez internet, na przykład za pośrednictwem platformy eBilet.pl.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Hala Sportowa Zespołu Szkół Technicznych?
Hala Sportowa Zespołu Szkół Technicznych w Puławach znajduje się przy ul. Wojska Polskiego 7.
Jakie wydarzenia odbywają się w Hali Sportowej Zespołu Szkół Technicznych?
Organizowane w Hali Sportowej Zespołu Szkół Technicznych wydarzenia obejmują turnieje sportowe, koncerty, imprezy okolicznościowe, konkursy, akcje charytatywne i występy artystyczne.
Kiedy została otworzona Hala Sportowa Zespołu Szkół Technicznych?
Hala Sportowa Zespołu Szkół Technicznych w Puławach została oficjalnie otworzona 12 października 2015 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też