Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfame-mmasunrise-festivalsun-festival
Home Artysta Lion Shepherd

Lion Shepherd

Sprawdź wydarzenia
Lion ShepherdOpisWydarzeniaFani lubią też

Opis

Lion Shepherd to polski zespół rockowy, założony w Warszawie w 2014 roku. Tworzą go wokalista Kamil Haidar, gitarzysta Mateusz Owczarek oraz perkusista Maciej Gołyźniak.

We wrześniu 2015 roku grupa wydała debiutancki album pod tytułem „Hiraeth”. Płyta utrzymana jest w gatunku rocka i world music. Zastosowano w niej orientalne instrumentarium takie jak arabska lutnia oud, bęben darbuka czy perski santur.

Drugi krążek ukazał się w 2017 roku i nosi nazwę „Heat”. Obydwa wydawnictwa Lion Shepherd zebrały entuzjastyczne recenzje. Krytycy doceniają zarówno umiejętności wokalne Haidara, pracę poszczególnych sekcji instrumentalnych, jak i doskonały mastering i miksowanie.

Grupa intensywnie koncertuje w całej Polsce i za granicą. Artyści wystąpili między innymi na festiwalu Rock In Park w Parku Sowińskiego w Warszawie w 2017 roku oraz na 22. Przystanku Woodstock. Obecnie można ich posłuchać na przykład we wrocławskim klubie Stary Klasztor, Miejskim Centrum Kultury w Bydgoszczy czy warszawskim klubie Progresja. Na kanale YouTube znajduje się kilka teledysków grupy, w tym do piosenek „Lights Out”, „When The Curtain Falls” czy „Dream On”.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

Fani lubią też

Zobacz też