Kluby Festiwalowe Łódź – wydarzenia dla mieszkańców i turystów

Kluby Festiwalowe Łódź – wydarzenia dla mieszkańców i turystów

Kluby Festiwalowe Łódź to miejsca, które napędzają życie kulturalno-rozrywkowe miasta. Turyści oraz mieszkańcy Łodzi mogą korzystać z bogatej oferty wydarzeń muzycznych z występami ulubionych artystów na żywo, pokazów audiowizualnych i rozmaitych warsztatów. Bilety na koncerty można wygodnie nabyć za pośrednictwem serwisu eBilet.pl – oficjalnego dystrybutora wejściówek.

Kluby Festiwalowe Łódź – imprezy, koncerty

Kluby Festiwalowe Łódź to różnorodne miejsca zapewniające niezapomniane wrażenia muzyczne na terenie całej Łodzi. W ich skład wchodzą m.in. Klub Wytwórnia, EC1, Księży Młyn czy lokalizacje wpisane w łódzkie ulice i osiedla mieszkalne. W Klubach Festiwalowych Łódź odbywają się festiwale i imprezy cykliczne, takie jak Great September.

Kluby Festiwalowe Łódź koncerty 2022

Kluby Festiwalowe Łódź koncerty 2022 to przede wszystkim możliwość spotkania z artystami muzyki popularnej przy okazji wydarzenia Great September Showcase Festival & Conference. Jakie atrakcje czekają na odwiedzających Kluby Festiwalowe Łódź? Impreza odbędzie się po raz pierwszy, a dyrektorem artystycznym wydarzenia został Artur Rojek, który może czerpać z doświadczenia nabytego przy organizacji Off Festiwal w Katowicach we współudziale z Łukaszem Mintą (twórcą Spring Break Festiwal) oraz Miastem Łódź.

 

W line-upie znalazły się największe gwiazdy muzyki alternatywnej i rozrywkowej z całej polski, m.in.:  Ralph Kaminski, Julia Wieniawa, Bedoes, Kortez, Król, Kacperczyk.

Chcesz wybrać się do Klubów Festiwalowych Łódź? Bilety na koncerty możesz kupić w komfortowych warunkach, bez wychodzenia z domu na portalu eBilet.pl.

 

FAQ:

  • Gdzie znajdują się Kluby Festiwalowe Łódź?
    Kluby Festiwalowe Łódź to rozmaite lokalizacje na terenie całego miasta. Atrakcyjne widowiska audiowizualne organizowane są m.in. na dachach łódzkich osiedli, w zespole urbanistycznym „Księży Młyn”, klimatyczna przestrzeń ulicy Piotrkowskiej, Klub Wytwórnia czy zespół budynków dawnej Elektrowni Łódzkiej EC1.

  • Jakie koncerty odbyły się w Klubach Festiwalowych Łódź?
    W Klubach Festiwalowych Łódź odbyły się liczne koncerty i wydarzenia okołomuzyczne, mieszkańcy oraz przyjezdni turyści mogli posłuchać na żywo występów takich artystów jak m.in.: pochodzący z Londynu zespół muzyki Industrial Test Department, walijski muzyk i kompozytor John Porter, a także muzycy z rodzimego podwórka, wykonujący szeroko pojęta współczesną muzyke alternatywną: Zdechły Osa, Szczyl, Daria Zawiałow, Mikromusic, Król, Igo, Bokka czy Waluś Kraksa Kryzys.

  • Kiedy zostały utworzone Kluby Festiwalowe Łódź?
    Kluby Festiwalowe Łódź to miejsca o bogatej historii, niektóre zostały utworzone w miejscu starych fabryk, nadając nowe życie dawnym zakładom pracy, inne wpisują się we współczesną tkankę miejską – zwykłe osiedla czy ulice pełne życia zarówno dniem jak i nocą.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Kluby Festiwalowe Łódź – wydarzenia dla mieszkańców i turystów
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Łódź
90-527 Łódź

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/