emptygif
Newsletter

Na czasie

voucher-kinowy-helioshans-zimmerskoki-narciarskieagnieszka-chylinskavan-goghpolska-noc-kabaretowa-2023

Łódź

Łódź, Łódź
ŁódźOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Kluby Festiwalowe Łódź to miejsca, które napędzają życie kulturalno-rozrywkowe miasta. Turyści oraz mieszkańcy Łodzi mogą korzystać z bogatej oferty wydarzeń muzycznych z występami ulubionych artystów na żywo, pokazów audiowizualnych i rozmaitych warsztatów. Bilety na koncerty można wygodnie nabyć za pośrednictwem serwisu eBilet.pl – oficjalnego dystrybutora wejściówek.

Kluby Festiwalowe Łódź – imprezy, koncerty

Kluby Festiwalowe Łódź to różnorodne miejsca zapewniające niezapomniane wrażenia muzyczne na terenie całej Łodzi. W ich skład wchodzą m.in. Klub Wytwórnia, EC1, Księży Młyn czy lokalizacje wpisane w łódzkie ulice i osiedla mieszkalne. W Klubach Festiwalowych Łódź odbywają się festiwale i imprezy cykliczne, takie jak Great September.

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajdują się Kluby Festiwalowe Łódź?
Kluby Festiwalowe Łódź to rozmaite lokalizacje na terenie całego miasta. Atrakcyjne widowiska audiowizualne organizowane są m.in. na dachach łódzkich osiedli, w zespole urbanistycznym „Księży Młyn”, klimatyczna przestrzeń ulicy Piotrkowskiej, Klub Wytwórnia czy zespół budynków dawnej Elektrowni Łódzkiej EC1.
Jakie koncerty odbyły się w Klubach Festiwalowych Łódź?
W Klubach Festiwalowych Łódź odbyły się liczne koncerty i wydarzenia okołomuzyczne, mieszkańcy oraz przyjezdni turyści mogli posłuchać na żywo występów takich artystów jak m.in.: pochodzący z Londynu zespół muzyki Industrial Test Department, walijski muzyk i kompozytor John Porter, a także muzycy z rodzimego podwórka, wykonujący szeroko pojęta współczesną muzyke alternatywną: Zdechły Osa, Szczyl, Daria Zawiałow, Mikromusic, Król, Igo, Bokka czy Waluś Kraksa Kryzys.
Kiedy zostały utworzone Kluby Festiwalowe Łódź?
Kluby Festiwalowe Łódź to miejsca o bogatej historii, niektóre zostały utworzone w miejscu starych fabryk, nadając nowe życie dawnym zakładom pracy, inne wpisują się we współczesną tkankę miejską – zwykłe osiedla czy ulice pełne życia zarówno dniem jak i nocą.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też