Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinska

Łódź

Łódź, Łódź
ŁódźOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Kluby Festiwalowe Łódź to miejsca, które napędzają życie kulturalno-rozrywkowe miasta. Turyści oraz mieszkańcy Łodzi mogą korzystać z bogatej oferty wydarzeń muzycznych z występami ulubionych artystów na żywo, pokazów audiowizualnych i rozmaitych warsztatów. Bilety na koncerty można wygodnie nabyć za pośrednictwem serwisu eBilet.pl – oficjalnego dystrybutora wejściówek.

Kluby Festiwalowe Łódź – imprezy, koncerty

Kluby Festiwalowe Łódź to różnorodne miejsca zapewniające niezapomniane wrażenia muzyczne na terenie całej Łodzi. W ich skład wchodzą m.in. Klub Wytwórnia, EC1, Księży Młyn czy lokalizacje wpisane w łódzkie ulice i osiedla mieszkalne. W Klubach Festiwalowych Łódź odbywają się festiwale i imprezy cykliczne, takie jak Great September.

 

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajdują się Kluby Festiwalowe Łódź?
Kluby Festiwalowe Łódź to rozmaite lokalizacje na terenie całego miasta. Atrakcyjne widowiska audiowizualne organizowane są m.in. na dachach łódzkich osiedli, w zespole urbanistycznym „Księży Młyn”, klimatyczna przestrzeń ulicy Piotrkowskiej, Klub Wytwórnia czy zespół budynków dawnej Elektrowni Łódzkiej EC1.
Jakie koncerty odbyły się w Klubach Festiwalowych Łódź?
W Klubach Festiwalowych Łódź odbyły się liczne koncerty i wydarzenia okołomuzyczne, mieszkańcy oraz przyjezdni turyści mogli posłuchać na żywo występów takich artystów jak m.in.: pochodzący z Londynu zespół muzyki Industrial Test Department, walijski muzyk i kompozytor John Porter, a także muzycy z rodzimego podwórka, wykonujący szeroko pojęta współczesną muzyke alternatywną: Zdechły Osa, Szczyl, Daria Zawiałow, Mikromusic, Król, Igo, Bokka czy Waluś Kraksa Kryzys.
Kiedy zostały utworzone Kluby Festiwalowe Łódź?
Kluby Festiwalowe Łódź to miejsca o bogatej historii, niektóre zostały utworzone w miejscu starych fabryk, nadając nowe życie dawnym zakładom pracy, inne wpisują się we współczesną tkankę miejską – zwykłe osiedla czy ulice pełne życia zarówno dniem jak i nocą.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też