Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Big Bang Studio

Big Bang Studio

Łódź, ul. Piłsudskiego 135
Big Bang StudioOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Big Bang Studio w Łodzi to fantastyczna przestrzeń, stwarzająca mnóstwo możliwości do rozwoju i realizacji swoich pasji oraz wspierająca wzmacnianie więzi rodzinnych. Studio zajmuje się organizacją zajęć i warsztatów dla wszystkich zainteresowanych, które pozwalają na poszerzenie wiedzy i umiejętności.

Big Bang Studio – o obiekcie

Bing Bang Studio zostało wyposażone w 6 sal, posiadających odpowiedniej jakości sprzęt oświetleniowy i nagłośnieniowy, co pozwala na organizowanie koncertów, spektakli, pokazów oraz wystaw. Odbywające się w placówce wydarzenia kulturalne, cieszą się dużym zainteresowaniem, nie tylko mieszkańców miasta. Świadczy o tym liczba sprzedawanych na organizowane tu eventy biletów.

W Big Bang Studio organizowane są również uroczystości prywatne, takie jak przyjęcia urodzinowe, szkolenia, warsztaty, zarówno o formalnym, jak i mniej formalnym charakterze. Zainteresowani mogą skorzystać z oferty cateringowej oraz serwisu kawowego.

Mające miejsce w Bing Bang Studio koncerty to występy i pokazy artystów, reprezentujących różne dziedziny rozrywki. To muzycy zarówno o ogólnopolskiej sławie, jak i Ci mniej znani szerszej publiczności. Bilety na nadchodzące wydarzenia dostępne są w sprzedaży przez platformę eBilet.pl. 

Big Bang Studio – wydarzenia

Atrakcje odbywające się w Bing Bang Studio to fantastyczne propozycje występów kulturalnych, które z pewnością dostarczą sporo dobrej zabawy widzom w każdym wieku. Na terenie obiektu organizowane są wydarzenia teatralne, koncerty i pokazy, które z pewnością przypadną do gustu również najmłodszym widzom.

Dlaczego warto odwiedzić Bing Bang Studio? Wydarzenia kulturalne, mające tu miejsce, to spora dawka niezapomnianych przeżyć. Interesujący harmonogram wydarzeń i koncertów docenia publiczność w każdym wieku. Dzieje się tu naprawdę dużo, co pozwala każdemu zainteresowanemu rozrywką, wybrać coś dla siebie. Na scenie Bing Bang Studio odbył się m.in. spektakl pt. "Mali Poszukiwacze", będący interaktywnym wydarzeniem, pełnym niespodzianek, zagadek i iluzji. Na bieżące i nadchodzące eventy kulturalne, które mają miejsce w Bing Bang Studio, bilety dostępne są w sprzedaży przez Internet i na eBilet.pl.

Big Bang Studio – bilety

Bing Bang Studio to miejsce często uznawane przez mieszkańców za wyjątkową przestrzeń do rozwoju i rozrywki. Odbywające się tu eventy to prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników kultury, i to niezależnie od wieku. Fanom muzyki na żywo i pokazów z pewnością przypadną do gustu propozycje eventów kulturalnych organizowanych w obiekcie.

Nadchodzące wydarzenia to bardzo zróżnicowane propozycje rozrywkowe, pełne ciekawych eventów, które z pewnością wzbudzą ogromne zainteresowanie wśród publiczności i dostarczą mnóstwa dobrej i niezapomnianej zabawy. Doskonale skrojony repertuar uwzględnia występy szerokiej gamy artystów, uwielbianych również przez tych najmłodszych widzów.

Na organizowanych przez Bing Bang Studio koncertach i eventach kulturalnych nie brakuje tłumów, bawiących się pod sceną. Te niezwykle ciekawe występy, pokazy czy spektakle to rozrywka, której nie można przegapić. Zapoznaj się zatem z aktualnym repertuarem i zobacz na żywo występy swoich ulubionych artystów. Na nadchodzące wydarzenia, organizowane przez Bing Bang Studio, bilety dostępne są m.in. w sprzedaży internetowej na stronie eBilet.pl.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Big Bang Studio?
Bing Bang Studio znajduje się przy ul. Piłsudskiego 135 w Łodzi.
Jakie wydarzenia odbywają się w Big Bang Studio?
W Bing Bang Studio odbył się m.in. spektakl pt. "Mali Poszukiwacze", będący interaktywnym wydarzeniem dedykowanym najmłodszym widzom.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też