Na czasie

voucher-kinowy-heliosagnieszka-chylinskarzeszowskie-juwenaliaopener-festivaldawid-podsiadloheilung
Home Artysta Schafter

Schafter

SchafterOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Schafter (Wojciech Laskowski) to utalentowany polski raper młodego pokolenia. Urodzony w 2003 roku na terenie Raciborza. Od najmłodszych lat interesował się muzyką oraz rapem i w końcu spełnił swoje marzenia, przebojem wkraczając na polską rap scenę. Specjalizuje się w takich gatunkach, jak hip-hop, art-rap oraz hip-hop alternatywny. Dzięki temu może rozwijać swoje zdolności na wielu różnych szczeblach. Schafter jest też autorem tekstów i producentem muzycznym. Na scenie aktywny od około 2016 roku, chociaż początkowe lata jego twórczości były oczywiście wstępem do poważniejszej kariery.

Schafter - krótka historia

Pierwsze swoje kawałki Schafter publikował jedynie na portalach społecznościowych oraz muzycznych, tak aby mogła się z nimi zapoznać jak najszersza publika. Utwory spotkały się z pozytywnymi recenzjami ze strony doświadczonych rap słuchaczy, dlatego też Schafter postanowił rozwijać swoją karierę i wydać pierwszy mini album o nazwie "hors d'oeuvre". Później przyszła pora na debiutancki album studyjny, który został nazwany "audiotele" (2019 rok). Już wtedy można się było spodziewać, że Schafter osiąganie na rap scenie spory sukces i te przewidywania wkrótce stały się faktem. Aktualnie raper może się pochwalić dużą grupą wiernych fanów oraz tworzeniem nowych i nietuzinkowych projektów, trafiających do serc młodych oraz dojrzałych słuchaczy. Schafter jest kojarzony z dwoma głównymi wydawnictwami muzycznymi: Universal Music Polska oraz Asfalt Records. Do tej pory artysta koncertował m.in. w Gdyni, Jastarni, Chorzowie oraz we Wrocławiu.

Schafter - dotychczasowy dorobek muzyczny

O dotychczasowym dorobku muzycznym Schaftera zostało już nieco napisane, lecz poza mini albumem "hors d'oeuvre" i płytą "audiotele" artysta ma na swoim koncie również mini album "RAMOTKA" i album studyjny o nazwie "FUTURA". Naprawdę jest się czym pochwalić, ponieważ wszystkie jego krążki cieszą się dużą popularnością, a na jego koncertach nie brakuje słuchaczy. Utwory muzyczne, w których można posłuchać Schaftera to m.in.:

  • "blow off",
  • "cameltoe",
  • "hot coffee",
  • "Double D's",
  • "marvin",
  • "bigos",
  • "pager",
  • "swimming lessons",
  • "push to talk",
  • "eskeemos".

Oczywiście tych kawałków jest jeszcze więcej, ale te wymienione wyżej cieszą się największym uznaniem w oczach fanów muzyki rap. Przed Schafterem jeszcze wieloletnia rap kariera i śmiało można rzec, że artysta jeszcze wiele razy zadziwi wymagającą polską publikę. 

Schafter - powiązani artyści & współpraca

Schafter jest bardzo cenionym artystą w branży, dlatego nikogo nie powinien dziwić fakt, że inni raperzy chętnie chcą z nim nagrywać wspólne kawałki. Schafter do tej pory współpracował przede wszystkim z takimi gwiazdami, jak: Taco Hemingway, Żabson, Młody West, Young Igi, Belmondo, PlanBe, Otsochodzi, Kubi Producent, Daria Zawiałow, Ralph Kaminski, Ten Typ Mes, Hałastra, Kukon, CatchUp oraz Oki. Ta lista z biegiem czasu będzie się oczywiście poszerzać, ponieważ Schafter jest jeszcze młodym artystą i na pewno spotka na swojej drodze wielu innych raperów oraz muzyków, którzy chętnie nagrają z nim choć jeden wspólny numer. Pewne jest jedno - każdy jego kolejny utwór będzie wielką gratką dla słuchaczy.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Kiedy i gdzie urodził się Schafter oraz w jakiej muzyce się specjalizuje?
Schafter (Wojciech Laskowski) urodził się w 2003 roku na terenie Raciborza i specjalizuje się w trzech podstawowych gatunkach muzycznych: hip-hop, art-rap oraz hip-hop alternatywny.
Jakie utwory muzyczne ma na swoim koncie Schafter?
Schafter ma na swoim koncie wiele popularnych i cenionych utworów muzycznych, wśród których na największe uznanie zasługują następujące kawałki: "blow off", "cameltoe", "hot coffee", "Double D's", "marvin", "bigos", "pager", "swimming lessons", "push to talk" oraz "eskeemos".
Jakimi mini albumami i albumami studyjnymi może pochwalić się Schafter?
Schafter zgromadził do tej pory dwa mini albumy: "hors d'oeuvre" i "RAMOTKA" oraz dwa albumy studyjne: "audiotele" i "FUTURA".

Fani lubią też

Zobacz też