Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Klub Tenisowy Arka Gdynia

Klub Tenisowy Arka Gdynia

Gdynia, Juliana Ejsmonda
Klub Tenisowy Arka GdyniaOpisWydarzeniaObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Historia Klubu Tenisowego Arka Gdynia zaczyna się od 1932 roku. Podczas wielu lat działalności ośrodek rozwinął się i dzisiaj stanowi nowoczesne centrum tenisowe, znane w całym kraju a także poza jego granicami. Miejsce znajduje się przy ulicy Juliana Ejsmonda w Gdyni.

O Klubie Tenisowym Arka Gdynia

Klub Tenisowy Arka Gdynia jest organizatorem wielu międzynarodowych turniejów w tym meczów rozgrywanych w ramach Pucharu Davisa czy zawodów seniorskich i juniorskich odbywających się pod auspicjami ITF.

 

Członkami Klubu Arka Gdynia jest ponad 120 dorosłych i  ponad 300 dzieci, które doskonalą swój forehand i backhand, setki graczy rekreacyjnych, kibice podczas turniejów i rodziny odwiedzające obiekt by zaznać kojącego spokoju w oazie ciszy znajdującej się w centrum 250-tysięcznego miasta.

 

Siłą obiektu jest wyjątkowo urokliwa lokalizacja, jednych z najpiękniejszych w Europie. Obiekt Klubu zawsze wywołuje zachwyt odwiedzających zarówno z Polski jaki o tych przyjeżdzających z innych krajów. Klub Tenisowy Arka Gdynia otacza rezerwat leśny oraz brzeg Morza Bałtyckiego. Naturalna i bogata zieleń parkowa stwarza wyjątkowo komfortowy klimat dla wypoczynku po trudach treningu.

 

Klub Tenisowy Arka Gdynia to również wspaniałe miejsce, aby się zrelaksować i przede wszystkim zagrać w tenisa. Jest ozdobą pięknego miasta i jego wizytówką.

 

Na terenie obiektu znajduje się przestronna i przytulna kawiarnia. Obiekt sportowy w Gdyni tętni życiem przez 7 dni w tygodniu i 12 miesięcy w roku, a wszystko to dzięki wspaniałym ludziom, którzy pomagają sprawnie prowadzić działalność obiektu.

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też