Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Klub Muzyczny B17

Klub Muzyczny B17

Poznań, Bułgarska 17
Klub Muzyczny B17OpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Klub Muzyczny B17 to nowy obiekt na klubowej i kulturalnej mapie Poznania, zlokalizowany przy ul. Bułgarskiej 17 w Poznaniu.

Posiada ponad 1000 m kw powierzchni, a w układzie koncertowym może pomieścić blisko 1500 osób. To jeden z największych i zdecydowanie  najnowocześniejszych tego typu obiektów w Wielkopolsce. Artyści mają do dyspozycji 120-metrową scenę oraz w pełni profesjonalny i wielopoziomowy system oświetlenia i nagłośnienia sali.

Klub Muzyczny B17 – koncerty i wydarzenia w nowoczesnym miejscu w Poznaniu

Klub Muzyczny B17 jest miejscem, które wpisuje się w najnowocześniejsze standardy. Oprócz dużej powierzchni dla publiczności, klub gwarantuje także komfortowe warunki dla artystów, którzy mogą występować na wygodnej i ergonomicznej scenie, a także korzystać z komfortowego zaplecza.

Wydarzenia w Klubie Muzycznym B17 – koncerty i inne eventy – są jeszcze przyjemniejsze dzięki rozbudowanemu zapleczu gastronomicznemu i profesjonalnej obsłudze.

Klub Muzyczny B17 – wydarzenia nie tylko muzyczne

Powierzchnię Klubu Muzycznego B17 można przystosować także do organizacji innych wydarzeń niż koncerty. Dzięki temu mogą odbywać się tam też targi, bankiety, konferencje czy różnego rodzaju prezentacje.

Klub Muzyczny B17 – koncerty

Jednym z ciekawszych miejsc na koncertowej mapie Poznania i Polski jest właśnie Klub Muzyczny B17 – koncertują tu nie tylko polskie gwiazdy, ale też artyści, którzy są bardzo dobrze rozpoznawalni na przez międzynarodową publiczność. Dotychczas odbyły się tu takie wydarzenia, jak m.in. występy Budki Suflera, Luxtorpedy, Wilków, całej czołówki polskiego rapu, jak również gwiazd zagranicznych, m.in. Rival Sons czy $uicideboy$.

Klub Muzyczny B17 – koncerty 2022

Jeśli szukasz ciekawych wydarzeń muzyczny w Poznaniu, sprawdź, co będzie się działo w Klubie Muzycznym B17 – koncerty w 2022 roku zagrają tu m.in. zespół Riverside, który obchodzi 20-lecie swojej działalności, ukraińska grupa rockowa Bez Odmezhen czy jeden z czołowych przedstawicieli brutal death metalu – Cannibal Corpse. Bilety na te wydarzenia kupisz na eBilet.pl.

Fani muzyki mogą liczyć na jeszcze więcej emocji podczas wydarzeń w Poznaniu. Klub Muzyczny B17 – koncerty 2022 – odwiedzą ponadto m.in. Marie, Pezet, O.S.T.R, Only The Poets czy Tommy Cash feat. Jacuś.

Klub Muzyczny B17 – bilety

Szukasz wejściówek na koncerty w Klubie Muzycznym B17? Bilety na wybrane wydarzenia kupisz na eBilet.pl. Dzięki nam możesz brać udział w najciekawszych wydarzeniach muzycznych w Poznaniu.

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Klub Muzyczny B17?
Klub Muzyczny B17 znajduje się na terenie poznańskiego stadionu, przy ulicy Bułgarskiej 17.
Jakie wydarzenia odbyły się w Klubie Muzycznym B17?
Jednym z ciekawszych miejsc na muzycznej mapie Poznania jest właśnie Klub Muzyczny B17 – koncerty zagrali tam znani w Polsce i za granicą artyści. Na scenie B17 wystąpili m.in. Rival Sons, $uicideboy$, Wilki, Luxtorpeda, Budka Suflera, Papa D, Roxie czy Xxanaxx. W klubie miał miejsce także festiwal Men,s Fest, na którym wystąpili m.in. Nowator, Verba, Mezo czy Doniu.
Kiedy został utworzony Klub Muzyczny B17?
Otwarcie Klubu Muzycznego B17 odbyło się 16 grudnia 2016 roku. Wydarzenie, jakie miało tam miejsce z tej okazji, swoim koncertem uświetnił raper Taco Hemingway.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też