Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemaudioriverfame-mmasunrise-festival
Home Miejsce Concordia Design

Concordia Design

Poznań, Zwierzyniecka 3
Sprawdź wydarzenia
Concordia DesignOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Concordia Design mieści się w Poznaniu, w pięknym, odrestaurowanym, zabytkowym budynku. Centrum zostało wyposażone w szereg udogodnień i usług, które pozytywnie wspierają kreatywność. To przede wszystkim przestrzenie coworkingowe, pracownie projektowe, warsztaty, powierzchnie wystawiennicze, kawiarnia oraz sale, służące do organizowania wszelkich wydarzeń kulturowych i koncertów.

Concordia Design jest organizatorem wielu interesujących eventów, które docenią nie tylko miłośnicy sztuki i kreatywności, ale wszyscy szukający sposobów na dobrą zabawę. To miejsce, które ułatwia dzielenie się wiedzą, rozwija umiejętności i tworzy przestrzeń do sztuki.

Organizowane w Concordia Design koncerty to występy i pokazy artystów muzycznych zarówno o ogólnopolskiej sławie, jak i tych mniej znanych szerszej publiczności. Na wiele spośród nadchodzących w obiekcie wydarzeń, bilety dostępne są w sprzedaży przez Internet i m.in. przez platformę eBilet.pl.

Concordia Design – wydarzenia 

Atrakcje odbywające się w Concordia Design to fantastyczne propozycje występów kulturalnych, które z pewnością dostarczą sporo dobrej zabawy nie tylko studentom. Na terenie obiektu organizowane są wydarzenia muzyczne, koncerty i interesujące widowiska z udziałem znanych i lubianych artystów. Organizowane w obiekcie eventy cieszą się dużą popularnością wśród widzów z miasta i okolic. Świadczy o tym z pewnością liczba sprzedawanych na nie biletów.

Dlaczego warto odwiedzić Concordia Design? Wydarzenia kulturalne mające tu miejsce to spora dawka niezapomnianych przeżyć. Interesujący harmonogram wydarzeń i koncertów docenia publiczność w każdym wieku. Dzieje się tu naprawdę dużo, co pozwala każdemu zainteresowanemu rozrywką wybrać coś dla siebie. Na scenie Concordia Design miały miejsce m.in. spektakle dla najmłodszych, w ramach Teatru dla Dzieci. Odbyły się tu przedstawienia, takie jak: "Książeczka Bajeczka", "Co to?", "Śpiewanki", "Blumowe Piosenki" oraz "Piosenki na Niepogodę".

Concordia Design – wydarzenia 

Interesujące koncerty i wydarzenia z udziałem znanych i lubianych artystów to prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników tanecznych dźwięków. Obiekt ten to miejsce, które pozwoli na oderwanie się od nudy i codzienności. Wydarzenia muzyczne z pewnością na długo zostaną w pamięci niejednego widza. Na bieżące i nadchodzące eventy, odbywające się w Concordia Design, bilety dostępne są w sprzedaży przez Internet i na eBilet.pl.

Concordia Design w Poznaniu uznawane jest za przez mieszkańców za naprawdę wyjątkową kulturalną przestrzeń, oferującą rozrywkę dla wszystkich miłośników rozrywki. Fanom współczesnej muzyki na żywo z pewnością przypadną do gustu propozycje eventów kulturalnych organizowanych w lokalu.

Concordia Design – bilety

Nadchodzące wydarzenia to bardzo zróżnicowane propozycje rozrywkowe, pełne ciekawych widowisk muzycznych, które z pewnością wzbudzą ogromne zainteresowanie wśród publiczności i dostarczą mnóstwa dobrej, niezapomnianej zabawy. Doskonale skrojony repertuar uwzględnia występy szerokiej gamy artystów, uwielbianych przez widzów w każdym wieku.

Na organizowanych przez Concordia Design koncertach nie brakuje tłumów. Te niezwykle ciekawe widowiska, których nie można przegapić. Zapoznaj się zatem z aktualnym repertuarem i zobacz na żywo występy swoich ulubionych artystów. Na wiele nadchodzących wydarzeń, organizowanych przez klub muzycznym w Poznaniu, obowiązuje biletowanie, o czym warto pamiętać, wybierając się Concordia Design.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Concordia Design?
Concordia Design znajduje się przy ul. Zwierzynieckiego 3 w Poznaniu.
Jakie wydarzenia odbywają się w Concordia Design?
W Concordia Design odbyły się tu takie przedstawienia jak: „Książeczka Bajeczka”, „Co to?”, „Śpiewanki”, „Blumowe Piosenki” oraz „Piosenki na Niepogodę”.
Od kiedy działa Concordia Design?
Concordia Design działa od 2020 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też